شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 09:26 منتشر شده در مورخ: 1400/03/31 شناسه خبر: 1745228
در جشنواره برلین؛

«قصیده گاو سفید» سومین فیلم منتخب تماشاگران

«قصیده گاو سفید» سومین فیلم منتخب تماشاگران
امسال در بخش رقابتی مخاطبان برلیناله از بین ۱۵ فیلم حاضر در جشنواره، قصیده گاو سفید» ساخته بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم محصول ایران و فرانسه در جایگاه سوم ایستاد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جشنواره فیلم برلین ویژه تابستان برندگان جوایز مخاطبان این دوره را معرفی کرد.

نمایش این فیلم‌ها که ظرف شب‌های اخیر در ۱۶ فضای باز برلین انجام شد با پشت سر گذاشتن آخرین شب هفتادو یکمین دوره برلین به پایان خود رسید.

امسال در بخش رقابتی مخاطبان برلیناله از بین ۱۵ فیلم حاضر برگزیدگان خود را با ۸۴۹۸ رای مخاطبان انتخاب کردند و فیلم «آقای باخمان و کلاس او» ساخته ماریا اشپت از آلمان را به عنوان بهترین فیلم برگزیدند.

در این بخش فیلم دوم از نظر مخاطبان فیلم «من آدم تو هستم» ساخته ماریا شریدر از آلمان شد و «قصیده گاو سفید» ساخته بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم محصول ایران / فرانسه هم فیلم سوم شد.

همچنین در بخش پانوراما که از سال ۱۹۹۹ بهترین فیلم از نظر مخاطبان را انتخاب می‌کند نیز بهترین‌ها از نظر مخاطبان شناخته شدند و «آخرین جنگل» ساخته لوئیس بولونسی از برزیل فیلمی مستند گونه از جنگل‌های بارانی آمازون به عنوان بهترین فیلم انتخاب شد.

در مکان دوم و سوم نیز به ترتیب «جنگ میگل» ساخته الیان راهب از لبنان / آلمان / اسپانیا و «نسل» ساخته مونیکا ترویت از آلمان انتخاب شدند.

این فیلم‌ها از میان ۱۶ فیلم این بخش با رای ۵۶۵۸ مخاطب به عنوان بهترین‌های بخش پانوراما انتخاب شدند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1745228
ارسال نظر
نظرات