شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:21 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670758

جزئیات درخواست معافیت تحصیلی الکترونیک مشمولان در البرز

جزئیات درخواست معافیت تحصیلی الکترونیک مشمولان در البرز
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی البرز شرایط ثبت درخواست‌های معافیت تحصیلی الکترونیک مشمولان در مراکز دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +۱۰) را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، سرهنگ محمدرضا چگینی در جمع خبرنگاران گفت: فارغ التحصیلان نیمه اول سال ۹۸ که حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۹ مهلت معرفی و ثبت درخواست اعزام را داشتند در صورت عدم معرفی یا معرفی با تاخیر، چنان چه شروع به تحصیل آنان یکم مهرماه ۹۹ باشد پس از ثبت درخواست توجیه غیبت در دفاتر خدمات الکترونیک پلیس +۱۰، غیبت آنان موجه و معافیت تحصیلی صادر می گردد.

سرهنگ چگینی افزود: کلیه مشمولان مقاطع تحصیلی دانشگاهی که در نیمه اول سال ۹۸ فارغ التحصیل شده‌اند و تا پایان شهریور ۹۹ مهلت معرفی دریافت کرده‌اند و در موعد مقرر برگ اعزام به خدمت دریافت داشته و در مقاطع کارشناسی و بالاتر دانشگاه ها پذیرفته شده‌اند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ تاریخ اعزام به خدمت خود را تا یکم اسفند ماه ۹۹ تمدید کنند.

این مقام انتظامی با اعلام این مطلب که صدور مجوز ترخیص از خدمت کارکنان وظیفه جهت استفاده از معافیت تحصیلی، از طریق دفاتر پلیس +۱۰ شهرستان محل تحصیل، محل سکونت و یا محل خدمت بلامانع است گفت: در صورت وجود اشکال سامانه‌ای احتمالی، مجوز ترخیص برای مشمولان واجد شرایط از طریق معاونت وظیفه عمومی(شهرستان محل تحصیل، محل سکونت و یا محل خدمت) انجام می‌شود.

معاون وظیفه عمومی استان البرز متذکر شد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی@khabaresarbazi از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

 

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1670758
ارسال نظر
نظرات