شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1399/09/03 شناسه خبر: 1670153
سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز:

پیش‌بینی سیر نزولی تعداد مبتلایان به کرونا در البرز/ آمار بیماران بستری شده ثابت مانده است

پیش‌بینی سیر نزولی تعداد مبتلایان به کرونا در البرز/ آمار بیماران بستری شده ثابت مانده است
مهرداد بابایی گفت: امیدواریم با اجرای طرح جامع مقابله با کرونا طی سه هفته آینده شاهد سیر نزولی تعداد مبتلایان به کرونا در استان البرز باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: خوشبختانه تعداد بیماران بستری و همچنین آمار بهبود یافته‌ های استان در مقایسه با دو هفته پیش تغییر چندانی نکرده و همچنان ثابت مانده است.

مهرداد بابایی افزود: هرچند تعطیلی کسب و کارها ضرر مالی زیادی به صاحبان صنوف وارد می‌کند ولی اعمال این محدودیت ‌ها برای حفظ سلامت مردم است و در شرایط فعلی چاره ای جز اعمال محدودیت نداریم.
 
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۸۷۷ بیمار کرونایی در بیمارستان‌ های البرز بستری هستند و از خدمات درمانی بهره مند می ‌شوند، تصریح کرد: امیدواریم با اجرای طرح جامع مقابله با کرونا طی سه هفته آینده شاهد سیر نزولی تعداد مبتلایان به کرونا در استان باشیم و بتوانیم تا حد زیادی این شتاب شیوع این ویروس را کنترل کنیم.
 
سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز به فوت 18 بیمار کرونایی طی 24 ساعت گذشته در البرز اشاره و تصریح کرد: در کنار اجرای طرح جامع مقابله با کرونا، مردم باید استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و بهداشت دست را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند تا به نتیجه دلخواه برسیم.
 
 
انتهای پیام/
https://newsromm.dana.ir/1670153
ارسال نظر
نظرات