شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:48 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669191

منع تردد شبانه در کرج؛ مخصوص خودروها است یا عابران؟!

منع تردد شبانه در کرج؛ مخصوص خودروها است یا عابران؟!
استانداری البرز همزمان با آغاز محدودیت‌ های جدید کرونایی و اطلاع‌ رسانی در خصوص آن، به چند سوال پرتکرار مخاطبان پاسخ داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، استانداری البرز طی اطلاعیه ای در پاسخ به پرسش‌ های زیر اعلام کرد؛

فعالیت تاکسی‌های اینترنتی به چه شکل خواهد بود؟ این تاکسی‎ها در زمره حمل و نقل عمومی قرار دارند و مشمول ممنوعیت نخواهند شد.

منع تردد از ساعت ۹ شب، مخصوص خودروهاست یا عابران؟! این ممنوعیت شامل عابران پیاده نیست.

چه نهادی قرار است بر روی بستن صنوف نظارت کند؟ در استان‎ها کمیته نظارت با حضور بسیج و بازرسان اتاق اصناف، پلیس اماکن و هلال احمر، به صورت میدانی بر اجرای طرح نظارت دارند.

در زمان اجرای طرح شرکت‌های خصوصی تعطیل هستند؟ فقط شرکت‎های خصوصی مربوط به گروه ۱ مشاغل فعالیت دارند.

شیوه تردد کارگران کارخانه‎ها مجاز، به حاشیه شهر چگونه است؟ اگر کارگران برای رفتن به محل کار، نیاز به خروج از شهر داشته‎ باشند، تردد آن‎ها با هماهنگی ناجا و ارائه اسناد بلامانع خواهد بود.

نحوه تردد شاغلان در ساعات منع تردد چگونه است؟ لیست خودروهای مشاغل ضروری از طریق فرمانداری‎ها به راهور اعلام خواهد شد تا شاغلان آن‎ها اعمال قانون نشوند.

رفت و آمد خبرنگاران در ساعات ممنوعیت چطوری باید باشد تا جریمه نشوند؟ مشاغل هماهنگ شده از جمله خبرنگاران، با هماهنگی فرمانداری ها و راهور اقدام می شود لذا جریمه شامل آنها نخواهد شد.

ساعات کاری حمل و نقل عمومی در این دوره محدودیت‎ها چگونه است؟ در این طرح محدودیت ساعت برای فعالیت حمل و نقل عمومی پیش بینی نشده است.

کاسبی که شغل او در حوزه مواد غذایی و کالاهای ضروری نیست از روز شنبه می تواند به سر کار برود یا خیر؟! کاسبان عزیزی که در زمره گروه اول مشاغل باشند، شامل محدودیت و ممنوعیت در وضعیت‌ها نخواهند شد.

 

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1669191
ارسال نظر
نظرات