شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:04 منتشر شده در مورخ: 1399/09/01 شناسه خبر: 1669127
در گفت‌وگو با نماینده ساوجبلاغ مطرح شد؛

عوارض مرکز شماره‌گذاری خودروی چهارباغ در جیب شهرداری کرج!/ آقایان مدیریت شهری؛ کرج را نساختید، به چهارباغ پرداختید؟

عوارض مرکز شماره‌گذاری خودروی چهارباغ در جیب شهرداری کرج!/ آقایان مدیریت شهری؛ کرج را نساختید، به چهارباغ پرداختید؟
علی حدادی گفت: متاسفانه طی دو الی 3 ماه گذشته، شهرداری کرج در مرکز شماره گذاری خودروی چهارباغ مستقر شده است و عوارض را دریافت می کند، این اقدام به چه استنادی انجام شده است؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک، به معضل این روزهای مرکز شماره گذاری خودرو مستقر در چهارباغ اشاره کرد و گفت: مرکز شماره گذاری خودرو در هر منطقه ای که استقرار دارد شهرداری آن منطقه عوارض این مرکز را هم دریافت می کند و تا بحال هم شهرداری چهارباغ این عوارض را اخذ کرده است.

علی حدادی افزود: متاسفانه طی دو الی 3 ماه گذشته، شهرداری کرج در مرکز شماره گذاری خودروی چهارباغ مستقر شده است و عوارض را دریافت می کند، این اقدام به چه استنادی انجام شده است؟ این عوارض حق مردم محروم چهارباغ با وضعیت نابسامان مناطقی مانند مهدی آباد و ملک آباد است.
 
وی اظهار داشت: سوال من این است که به استناد چه قانونی شهرداری کرج وارد چهارباغ شده و علت استقرار شهرداری کرج در این منطقه چیست؟ در حالی که چهارباغ زیر مجموعه شهرستان ساوجبلاغ است و شهرداری چهارباغ باید عوارض این مرکز را دریافت کند.
 
حدادی با اشاره به اینکه متاسفانه شامد استمرار حضور شهرداری کرج در مرکز شماره گذاری خودروی چهارباغ هستیم، تصریح کرد: مسئولین مربوطه در شهرداری کرج باید نسبت به چرایی این اقدامِ به ناحق پاسخگو باشند.
 
نماینده مردم ساوجبلاغ گفت: متاسفانه تا کنون صدای کسی هم نسبت به این موضوع درنیامده است و یا پیگیری های انجام شده موثر نبوده اما در واقع این عوارض حق مردم چهارباغ است و اینکه سالیانه درآمد آن چقدر است موضوع دیگری خواهد بود.
 
سخنان علی حدادی با تیتریک در حالی است که این روزها شهرداری کرج به دلیل پروزه میدان جمهوری کرج و دعوای اعضای شورا و شهردار با سیلی از انتقادات همراه است اما مدیریت شهری کرج گویا مشکلات خود را فراموش کرده و دست روی چهارباغ گذاشته است!
 
 
انتهای پیام/
https://newsromm.dana.ir/1669127
ارسال نظر
نظرات