شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:27 منتشر شده در مورخ: 1399/08/28 شناسه خبر: 1668398

تولید فصل دهم «خانه ما» در قزوین به پایان رسید

تولید فصل دهم «خانه ما» در قزوین به پایان رسید
پس از پخش قسمت ویژه «خانه ما کرونایی» در تابستان، تولید فصل دهم مستند - مسابقه «خانه ما» از اوایل فصل پاییز با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در شهر قزوین آغاز و پس از دو ماه تصویربرداری به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پس از پخش قسمت ویژه «خانه ما کرونایی» در تابستان، تولید فصل دهم مستند - مسابقه «خانه ما» از اوایل فصل پاییز با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در شهر قزوین آغاز شد که پس از ۲ ماه کار در شرایط کاملا ویژه و رقابت سه خانواده، تصویربرداری این فصل با پایان جشن تولید دهمین فصل این مستند مسابقه به پایان رسید.

علی رغم تولید فصل دهم «خانه ما» در شرایط کرونایی کلیات برنامه نسبت به فصل‌های دیگر تفاوت زیادی پیدا نکرده اما مهمترین تفاوت این فصل جریان داشتن کرونا در زندگی است و اینکه خانواده‌ها چگونه توانسته‌اند با وجود حضور این مهمان ناخوانده زندگی خود را مدیریت کنند و در کنار آن چند آیتم ویژه برای فصل دهم طراحی شده است.

در فصل دهم مستند - مسابقه «خانه ما» سه خانواده در شهر باستانی قزوین به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا در پایان خانواده برگزیده براساس پس‌انداز خود بتواند برنده جایزه صد برابری مبلغ پس‌انداز خود شود.

«خانه ما» یک مستند - مسابقه یا «رئالیتی‌شو» خانوادگی است که با محوریت سبک زندگی، مدیریت هزینه‌ها و ایجاد و حفظ نشاط خانوادگی تولید و پخش می‌شود.

در این مسابقه تلویزیونی، سه خانواده در یک بازه زمانی یک ماهه و در چهارچوب مبلغی مشخص، ضمن انجام فعالیت‌های روزمره و تفریحات خانوادگی، باید در قالب یک کسب و کار خانوادگی درآمدزایی نیز داشته باشند.

در فصل دهم «خانه ما» که به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی در استودیو نوبین و با سرمایه‌گذاری سازمان هنری رسانه‌ای اوج تولید شده است امین کفاش و مسلم تهرانی به عنوان کارگردان، حسن ناحی مدیر تصویربرداری و محسن مرادی مجری طرح حضور دارند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1668398
ارسال نظر
نظرات