شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:17 منتشر شده در مورخ: 1399/08/28 شناسه خبر: 1668390

اعلام گزارش عملکرد باشگاه فیلم سوره در نیمه اول سال ۹۹

اعلام گزارش عملکرد باشگاه فیلم سوره در نیمه اول سال ۹۹
محمدجواد موحد مدیر عامل باشگاه فیلم سوره گزارش عملکرد این مجموعه در نیمه اول سال ۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدجواد موحد مدیرعامل باشگاه فیلم سوره درباره عملکرد این مجموعه در نیمه اول سال ۹۹ گفت: باشگاه فیلم سوره در ۷ ماهه اول سال جاری موفق به ساخت مجموعه ای از آثار کوتاه و تله فیلم تلویزیونی «وانتافه» به تهیه کنندگی محمدجواد موحد و کارگردانی محمدحسین امانی شده است. همچنین ۵ اثر کوتاه در حوزه توانمندسازی و معرفی کارگردانان جدید تولید و بابی در زمینه آغاز فعالیت این فیلمسازان ایجاد شده است.

وی افزود: ساخت ۱۸ اثر کوتاه از جمله فعالیت‌های نیم ساله اول باشگاه فیلم سوره در سال ۹۹ بوده است. در حال حاضر سریال «نغمه» در مرحله نگارش قرار دارد و تا پایان سال جاری مراحل پیش تولید آن پیگیری خواهد شد. براین اساس ساخت این اثر به سال آینده موکول و درباره انتخاب عوامل آن تصمیم گیری خواهد شد. تله فیلم «آجر به آجر» نیز از دیگر اقدامات باشگاه فیلم سوره بوده و در مرحله نگارش قرار دارد.

موحد درباره وضعیت بحرانی انتشار ویروس کرونا و تاثیر آن بر روند تولید آثار اظهار کرد: برنامه ریزی های مربوط به ساخت آثار تا حدی انجام و تاکنون نسبت به تولیدات ماه های گذشته با حفظ پروتکل های بهداشتی اقدام شده است. اما اگر این وضعیت تا سال آینده ادامه دار باشد قطعا ساخت تولیدات متوقف شده و تابع قوانین مندرج در ستاد مبارزه با کرونا هستیم. این در حالی است که فیلم «مصلحت نظام» و برخی دیگر از آثار در شرایط سخت کرونا تولید شده و موارد بهداشتی و حفظ سلامت عوامل در اولویت قرار دارد.

مدیر عامل باشگاه فیلم سوره در پایان بیان کرد: سلامت در اولویت همه امور قرار دارد همانگونه که با ابتلای برخی عوامل تولیدی یک تله فیلم روند ساخت آن به تعویق افتاد. بنابراین مجموعه باشگاه فیلم سوره و به طور کلی حوزه هنری همانند دیگر ارگان‌ها فعالیت های خود را منوط به تصمیم گیری های دولتی بر رعایت اصول بهداشتی کرده و تابع قانون است.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1668390
ارسال نظر
نظرات