شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 09:32 منتشر شده در مورخ: 1399/08/28 شناسه خبر: 1668246

اجرای «پنج ستاره» به علی انصاریان رسید

اجرای «پنج ستاره» به علی انصاریان رسید
فصل چهارم مسابقه تلویزیونی «پنج ستاره» با اجرای علی انصاریان به زودی روی آنتن شبکه پنج سیما خواهد رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فصل چهارم مسابقه «پنج ستاره» که در گروه اجتماعی شبکه پنج سیما تولید می‌شود قرار است با اجرای علی انصاریان روی آنتن برود.

فصل اول این مسابقه را اشکان خطیبی اجرا کرد و فصل دوم و سوم آن با اجرای حمید گودرزی روی آنتن رفت.

محمد قنبری تهیه کننده مسابقه «پنج ستاره» درباره انتخاب علی انصاریان به عنوان مجری این برنامه گفت: یکی از علل انتخاب علی انصاریان برای اجرای این مسابقه تلویزیونی، ایجاد فضای شاد و ارتباط صمیمی‌ با شرکت‌کنندگان است. بر اساس سیاست‌های کلی گروه و اتاق فکر برنامه و همچنین باهدف جذب مخاطبان تصمیم گرفتیم تا فضای مسابقه «پنج ستاره» را تغییر و از حالت کاملا جدی و آموزشی به سمت فضای شاد و مهیج اما در بستر آموزشی حرکت دهیم.

وی ادامه داد: لذا ضمن مذاکره با گزینه‌های مختلف و بررسی همه جانبه آن‌ها در نهایت فصل جدید پنج ستاره را با اجرای علی انصاریان روی آنتن می‌بریم. البته لازم است بگویم این چندمین تجربه کاری بنده با وی است و از حمید گودرزی که زحمات بسیاری برای مسابقه «پنج ستاره» بر دوش داشت، تشکر می‌کنم.

تهیه‌کننده «پنج ستاره» اظهار کرد: در فصل جدید برای اینکه مخاطبان شاهد تکرار بیش از حد یک فرم و قالب نباشند به سراغ طرحی نو رفتیم و با تجربه‌های قبلی که در اختیار تیم تولید است، تمام تلاشمان را می‌کنیم برنامه ای خوب برای بینندگان تدارک ببینیم.

قنبری درباره اهداف این مسابقه اظهار کرد: ضمن تقویت سطح ریسک پذیری افراد در جامعه، درصدد ایجاد فضایی شاد برای رقابت میان داوطلبان هستیم و ارایه برنامه خوب در راستای پر کردن اوقات فراغت مخاطبان دغدغه ما نیز است.

وی درباره تقویت و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در این برنامه گفت: تبیین جایگاه مطالعه آزاد در زندگی روزمره، ایجاد بستر مناسب برای آنان که توان مطالعاتی بالایی در جامعه دارند و همچنین بالابردن سطح عمومی فرهنگ مطالعه از اهداف مهم این برنامه است.

تهیه‌کننده «پنج ستاره» درباره نحوه برگزاری مسابقه تاکید کرد: این مسابقه در ۵ مرحله انجام می‌شود و در هر مرحله یک ستاره برای شرکت کنندگان روشن می‌شود . ستاره اول به سوالات چهارگزینه ای، ستاره دوم مربوط به بخش عملی، ستاره سوم سوالات سه گزینه ای با هدف سرمایه گذاری روی سوالات سایر حریفان و ستاره چهارم بخش عملی سخت تر از بخش های قبلی و در نهایت ستاره پنجم به سوالات مشترک ۲ گزینه ای اختصاص دارد.

قنبری درباره مرحله نهایی و مشخص شدن نفر برتر مسابقه تصریح کرد: در این مرحله در مقابل شرکت کننده برنده تعدادی استوانه وجود دارد که روی آن مبالغ جوایز حک شده است و نفر برگزیده و نهایی با توجه به شرایط انتخاب و اضطراب موجود، با چالش های جذاب و جدی رو به رو خواهد شد.

وی در پایان درباره بخش های عملی مسابقه گفت: بخش پرتاب توپ در حلقه کوپک، رد کردن حلقه آهنی از میدان مغناطیسی، عبور میله فلزی از حلقه‌های دارای بار الکتریکی، عبور از موانع با چشمان بسته و … دیگر بخش های دیگر این مسابقه است.

«پنج ستاره» در مرحله تولید است و مخاطبان می توانند برای ثبت نام و شرکت در این مسابقه به سایت شبکه پنج سیما به آدرس tv۵.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1668246
ارسال نظر
نظرات