شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 12:54 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649400
امام جمعه چرداول در جمع پیشکسوتان دفاع مقدس:

دفاع مقدس رمز پیروزی های انقلاب اسلامی در مقابل استکبار است

دفاع مقدس رمز پیروزی های انقلاب اسلامی در مقابل استکبار است
حجت الاسلام امرایی امام جمعه چرداول گفت: دفاع مقدس رمز پیروزی های انقلاب اسلامی در مقابل استکبار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایلام بیدار، حجت الاسلام احمد امرایی امام جمعه چرداول  در جمع پیشکسوتان دفاع مقدس چرداول  گفت: دفاع مقدس ارزشمند است چون در این راه مقدس مردان و زنان با  ایثار و مقاومت از میهن دفاع کرده اند.

وی اظهار کرد: با سقوط پهلوی جمهوری اسلامی ایران  از همان ابتدا  در مقابل آمریکا و استکبار ایستاد و این امروز به الگویی برای سایر کشورها تبدیل شده است.

امرایی در ادامه گفت: آن ها آمدند و اولین گلوله به دست صدام شلیک شد اما آن ها نیروی جوانان را دست کم گرفته بودند و در رسیدن به اهداف شومشان ناکام ماندند.

امام جمعه چرداول خاطر نشان کرد:  در روزهای ابتدایی جنگ کم ترین امکانات هم نبود بعد کم کم دارای سلاح شدیم تا جایی که امروز می توانیم قدرتمندترین ابزار دشمن را زمین گیر کنیم.

وی بیان داشت: از وابستگی کامل در زمان طاغوت امروزه به جایی رسیده ایم که هواپیمای جاسوسی آمریکا مورد هدف قرار گرفته و دشمن اعتراف می کند که ایران را نمی شود مهار کرد.

امرایی تصریح کرد: امروز نباید فریب توافقاتی مانند برجام را بخوریم و دشمنان ایران اسلامی هیچ گاه از توطئه دست بر نخواهد برداشت.

 

انتهای پیام/ر

https://newsromm.dana.ir/1649400
ارسال نظر
نظرات