شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 10:03 منتشر شده در مورخ: 1399/06/31 شناسه خبر: 1649280
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر:

تامین بیش از ۲۴۰ تانکر برای ذخیره آب در چهار استان دارای تنش آبی

تامین بیش از ۲۴۰ تانکر برای ذخیره آب در چهار استان دارای تنش آبی
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از تهیه بیش از ۲۴۰ تانکر برای نگهداری و تامین آب در اجرای سومین مرحله از نذر آب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد نصیری با بیان اینکه سومین مرحله از طرح نذر آب از نیمه دوم شهریورماه در تعدادهای از شهرستان‌های دارای تنش آبی در چهار استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و کرمان به مرحله اجرا درآمد، گفت:  در اجرای این طرح ۱۲ استان به عنوان استان معین فعال شده و موظف به تامین اقلام و لوازم مورد نیاز برای نگهداری و تامین آب در این مناطق شدند. همچنین ۱۲ استان دیگر نیز به عنوان استان پشتیبان انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه در سومین مرحله از طرح نذر آب، برخورد با تنش‌های آبی به شکل استقرار تانکر، تصفیه آب و لوله کشی برای دسترسی مردم به آب آشامیدنی سالم اجرایی شد، گفت: این طرح تا نیمه مهرماه ادامه خواهد داشت و تاکنون با اقدامات انجام شده ۲۴۳ تانکر آب و بیش از ۲۰۰۰گالن ۲۰ لیتری آب برای تامین و نگهداری آب آشامیدنی سالم تهیه و توزیع شد.

نصیری افزود: همچنین در اجرای این طرح بیش از ۷۷ هزار بطری آب معدنی، چندین دستگاه تصفیه آب و ... نیز تامین و در مناطق هدف توزیع شد.

انتهای پیام/ا

منبع:ایسنا

https://newsromm.dana.ir/1649280
ارسال نظر
نظرات