شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/06/29 شناسه خبر: 1648550
دبیر کمیته جمع آوری آثار کنگره شهدای یزد خبر داد

خاطرات خانواده رزمندگان یزدی گردآوری می شود

خاطرات خانواده رزمندگان یزدی گردآوری می شود
حکیمی دبیر کمیته تکریم خانواده شهدا و جمع آوری آثار کنگره 4 هزار شهید استان یزد گفت: بنیاد شهید استان یزد در حال ضبط خاطرات خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان عزیز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالقاسم حکیمی دبیر کمیته تکریم خانواده شهدا و جمع آوری آثار کنگره 4 هزار شهید استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا گفت: روز یکم مهر که روز سرباز، جوانان و دانش پژوهی نام گذاری شده 40 اکیپ به دیدار خانواده شهدای سرباز استان یزد می روند.

وی افزود: برنامه تجلیل از سربازان نخبه از رده های نظامی مستقر در استان یزد نیز در همان روز بعد از نماز مغرب وعشاء در برنامه ای زنده از شبکه یزد و در محل باغ موزه دفاع مقدس انجام خواهد شد.

دبیر کمیته تکریم خانواده شهدا و جمع آوری آثار بیان کرد: ویژه برنامه کاروان دفاع مقدس به منظور غبار روبی و عطر افشانی قبور شهدا در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس که به  نام شهیدان، ایثارگران، فخرآفرینان و فجرآفرینان برنامه ریزی شده از میدان امیرچخماق به سمت گلزار شهدای خلدبرین حرکت خواهند کرد.

حکیمی با تاکید بر لزوم ثبت آثار و خاطرات شهدا و رزمندگان خاطر نشان کرد: بنیاد شهید استان یزد در حال ضبط خاطرات خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان عزیز است. 

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1648550
ارسال نظر
نظرات