شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 11:15 منتشر شده در مورخ: 1399/06/27 شناسه خبر: 1648081
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام:

استکبار ستیزی ویژگی ممتاز انقلاب اسلامی است

استکبار ستیزی ویژگی ممتاز انقلاب اسلامی است
حجت‌الاسلام علی چراغی پور گفت: استکبار ستیزی و مقابله با نظام سلطه ویژگی بارز و ممتاز انقلاب اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایلام بیدار، حجت الاسلام "علی چراغی پور"، سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام  درنشست ستاد بزرگداشت یوم الله ١٣ آبان در ایلام گفت:  این خصیصه تأثیرگذار و ممتاز هیچگاه محدود به زمان خاصی نبوده و باید به عنوان یک وظیفه انقلابی و دینی به صورت مستمر به آن عمل کرد.

وی اظهار کرد: تداوم مبارزه با استکبار تا نابودی آن و برچیده شدن نظام سلطه و استکباری باید به عنوان یک اصل مورد توجه و سرلوحه کار ملت ایران قرار داشته باشد.

وی، ١٣ آبان سال ۵٨ را یکی از وقایع ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت:  این روز مهم و سرنوشت ساز به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در تقویم رسمی کشور به ثبت رسیده و بر همین اساس این رخداد تاریخ ساز در طول سال‌های سپری شده از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره مورد تکریم و تجلیل قرار داشته است.

چراغی پور با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت‌هایی در راه برگزاری مراسم به صورت میدانی نباید موجب غفلت از اهمیت موضوع شود، افزود: ١۳ آبان (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز) امسال مقارن با سالروز میلاد مسعود پیامبر رحمت (ص) و امام جعفر صادق (ع) شده و نظر به اهانت اخیر هتاکان و اسلام ستیزان به ساحت مقدس قرآن کریم و حضرت رسول (ص) می‌طلبد تا با اجرای یک برنامه باشکوه این روز را گرامی داریم.

اتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1648081
ارسال نظر
نظرات