شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1399/05/23 شناسه خبر: 1636470
با حضور فرمانده سپاه فتح:

مراسم تجلیل از قهرمانان هندبال فراز بام خائیز دهدشت برگزار شد+تصاویر

مراسم تجلیل از قهرمانان هندبال فراز بام خائیز دهدشت برگزار شد+تصاویر
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از قهرمانان هندبال فراز بام خائیز دهدشت در رده های نونهالان و نوجوانان تقدیر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح زاگرس مراسم تجلیل از قهرمانان هندبال فراز بام خائیز دهدشت در رده های نونهالان و نوجوانان با حضور فرمانده سپاه فتح استان, امام جمعه شهر دهدشت,فرماندار کهگیلویه و مسئولین شهرستانی و استانی  در سالن اختصاصی هندبال شهید باهنر دهدشت برگزار شد.

در این مراسم سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح استان با اشاره به فرارسیدن سالگرد ارتحال میر احمد تقوی گفت: یاد و نام عالم فرزانه آمیر احمد تقوی را گرامی می دارم که یاد او در این استان جاودان ومانا خواهد بود.
 
سردار خرمدل گفت: یکی از ابعاد شخصیتی ایشان مصلح بودن و ارتباطات مردمی در همه نقاط استان و شهرستان بود و همچنین سالگرد ایشان با ایام کرونایی یکی شده و در سال های آینده باید مراسم مفصلی برگزار شود.
 
وی با اشاره به فعالیت های خوب باشگاه فرازبام خاییز دهدشت گفت: جا دارد از مدیر عامل باشگاه فراز بام خائیز تشکر و قدردانی کرد.
 
خرمدل گفت: امروز تیم فراز بام تنها متعلق به کهگیلویه نیست و متعلق به تمام استان کهگیلویه وبویر احمد است و از این جهت همه مسیولیت تقویت این تیم را دارند.
 
 
فرمانده سپاه فتح استان تصریح کرد: اگر روند پیشرفت این تیم روز به روز بهتر و بیشتر شود در سال های آینده موفقیت های بزرگ این تیم را همه خواهند شنید و هزاران نفر در جشن های موفقیت آن شرکت خواهند کرد.
 
سردار حمید خرمدل گفت: از مسیولین استان و شهرستان از جمله استاندار خواهش دارم با توجه به اینکه در سطح استان یک تیم در لیگ برتر شرکت کرده و برای استان افتخار آفرینی می کند حتما باید تقویت شود.
 
وی اضافه کرد: استعدادهای فراوانی در استان کهگیلویه و بویر احمد در حوزه های مختلف وجود دارد و مهم این است که مسیر درستی برای این استعداد ها وجود داشته باشد تا شکوفا شده و موفق شوند.
 
گفتنی است در حاشیه این مراسم از بازیکنان و عوامل تیم های نونهالان و نوجوانان هندبال فرازبام خاییز دهدشت, خبرنگاران شهرستان کهگیلویه تجلیل به عمل آمد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1636470
ارسال نظر
نظرات