شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1399/05/22 شناسه خبر: 1636181
رئیس انجمن داروسازان ایران:

خدمات داروسازان سراسر کشورستودنی است/ فوت 8 داروساز به علت ابتلا به کرونا

خدمات داروسازان سراسر کشورستودنی است/ فوت 8 داروساز به علت ابتلا به کرونا
رئیس انجمن داروسازان ایران گفت: تمامی داروسازان در عرصه ها و سطوح مختلف خدمات ارزشمندی داشته اند که باید از همه این تلاشگران حوزه سلامت قدردانی به عمل آید و ما در این زمینه کوتاهی نخواهیم کرد و معتقدم ارزشیابی و ارزیابی در این زمینه بسیار موثر خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دکتر محمدباقر ضیا، رئیس انجمن داروسازان ایران در چهل و دومین همایش ملی روز داروسازی ایران که امروز 22 مرداد به صورت مجازی در حال برگزاری است با تبریک پیشاپیش روز داروسازی گفت: هر ساله در روز 5 شهریور روز داروساز مراسمات باشکوهی از طرف انجمن داروسازان برگزار می شد که در سالجاری متاسفانه به دلیل شیوع کرونا و همچنین مقارن شدن با ماه محرم هیچگونه مراسمی نخواهیم داشت.

 
وی با بیان در 13 هزار داروخانه سراسر کشور داروسازان در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند اظهار داشت: متاسفانه در مبارزه با ویروس منحوس کرونا 8 داروساز در کشور جان خود را از دست داده اند که این ضایعه بزرگ را به جامعه داروسازی و خانواده هایشان تسلیت عرض می کنم.
 
دکتر ضیا در ادامه افزود: انجمن داروسازان ایران برنامه های متعددی برای ارتقاء خدمات داروسازان در سطح خدماتی برنامه ریزی کرده و با حمایت سازمان غذا و دارو سعی کرده این برنامه ها را گام به گام به جلو ببرد ولی باید برای موفقیت در هر برنامه ای باید حمایت های لازم از طرف سازمان های مرتبط صورت گیرد.
 
رئیس انجمن داروسازان ایران گفت: متاسفانه شرایط به گونه ای پیش رفته که خدمات ارزشمند داروسازان در داروخانه به خوبی دیده نشده و ما در این زمینه تلاش می کنیم با عهد و میثاقی که با داروسازان در وفاداری و خدمات رسانی به مردم به نحو احسن صورت گیرد.
 
وی گفت: تمامی داروسازان در عرصه ها و سطوح مختلف خدمات ارزشمندی داشته اند که باید از همه این تلاشگران حوزه سلامت قدردانی به عمل آید و ما در این زمینه کوتاهی نخواهیم کرد و معتقدم ارزشیابی و ارزیابی در این زمینه بسیار موثر خواهد بود.
 
دکتر ضیا در پایان از دست اندرکاران برگزاری این مراسم که به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی و برای نخستین بار در کشور برگزار شده است نهایت تقدیر و تشکر را داریم و امیدواریم خدمات ارزشمند و خلاقانه داروسازان نیز در اینگونه همایش ها نمایش داده شود.
 
انتهای پیام/
https://newsromm.dana.ir/1636181
ارسال نظر
نظرات