شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:42 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635662
نفت مسجدسلیمان 2 – گل گهر 3

زد و خورد جذاب در مسجدسلیمون!/ 3 امتیاز حساس برای ماندن گل گهر

زد و خورد جذاب در مسجدسلیمون!/ 3 امتیاز حساس برای ماندن گل گهر
گل گهر در یک بازی پرگل و جذاب نفت مسجدسلیمان را شکست داد تا گام بلندی برای ماندن بردارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  بازی نفت مسجدسلیمان و گل گهر نقش مهمی در معادلات پایین جدول داشت. گل گهر برای بقا در لیگ فقط به 3 امتیاز می اندیشید و نفت مسجدسلیمان نیز برای اعاده حیثت پا به میدان گذاشته بود. بازی این دو با حملات دو تیم بسیار زیبا و تماشایی و البته پرگل از آب درآمد.

گل گهر خیلی زود به گل رسید اما نفت آن را بلافاصله جواب داد و در ادامه به گل دوم منجر شد تا میزبان با برد به رختکن برود.

نیمه دوم را گل گهر توفانی آغاز کرد و گل دوم و سوم را به ثمر رساند تا 3 امتیاز شیرین و حساس را کسب کند.

 

نفت مسجدسلیمان 2

گل ها: صادق صادقی (15) و حسین ابراهیمی (27)

گل گهر 3

گل ها: رضا محمودآبادی (2) و بهنام برزای (65 و 80)

 

شرح گل ها:

2 (رضا محمود آبادی برای گل گهر): در دقیقه 2 بازی یک پاس در عمق بهنام برزای برای رضا محمودآبادی که از تله آفساید فرار کرده بود این بازیکن را با فرعباسی تک به تک کرد، محمودآبادی در حالی که توپ روی هوا بود دروازه بان را دریبل زد و با سر گل اول گل گهر را به ثمر رساند.

15 (صادق صادقی برای نفت مسجدسلیمان): سانتر حامد نورمحمدی از راست با جاخالی میرجوان مهاجم نفت مسجدسلیمان در گوشه محوطه جریمه گل گهر به صادق صادقی رسید و این بازیکن با یک ضربه روی پا توپ را به زیبایی به زاویه مخالف زد و بازی را مساوی کرد.

27 (حسین ابراهیمی برای نفت مسجدسلیمان): در دقیقه 27 یک حمله از سمت راست درون محوطه جریمه توسط مهدی زبیدی با پاس او به حسین ابراهیمی به پشت محوطه جریمه همراه بود. ابراهیمی با حرکت در عرض و دریبل یک بازیکن با پای چپ ضربه ای زمینی و دقیق را به گوشه سمت مخالف زد. توپ با وجود پرش میلاد فراهانی به تیر دروازه خورد و وارد گل شد.

65 (ایمان برزای برای گل گهر): پاس یونس شاکری در 18 قدم به بهنام برزای رسید، برزای که از طرف مدافع نفت مسجدسلیمان تحت فشار بود بدن گذاشت و با یک چرخش و یک بغل پا بازی را دو ، دو مساوی کرد.

80 (ایمان برزای برای گل گهر): سانتر بلند احمد زنده روح از میانه زمین به 18 قدم با مهار خوب یونس شاکری با سینه و پاس او به برزای همراه بود. بهنام برزای با کمی حرکت با توپ سپس با پای چپ به زاویه مخالف ضربه زد تا خودش را دو گله و گل گهر را سه گله کند.

انتهای پیام

 

https://newsromm.dana.ir/1635662
ارسال نظر
نظرات