شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:03 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635527
در دیدار فرمانده انتظامی لنده با خانواده شهدا مطرح شد؛

عزت و امنیت امروز ما مرهون خون شهدا است/ ناجا در خط مقدم فرهنگ ایثار و شهادت +تصاویر

عزت و امنیت امروز ما مرهون خون شهدا است/ ناجا در خط مقدم فرهنگ ایثار و شهادت +تصاویر
فرمانده انتظامی شهرستان لنده در دیدار با خانواده شهید عزیزی گفت: امروز اگر عزت و اقتداری داریم به برکت خون شهدا و رهبری مقدر ایران اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس سرگرد فرزین جمشیدی در دیدار خانواده شهید شیروان عزیزی از شهدای والمقام ناجا در شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گفت: شهدا پرچم عزت و افتخار ملت ما هستند و جانبازان و آزادان نیز ستارگان درخشان جبهه مقاومت از دفاع مقدس تا مدافعین حرم هستند.

وی افزود: نیروی انتظامی بر اساس رسالت ذاتی خویش همواره در عرصه های مختلف خود را جز مدافعین حریم ایران اسلامی و ولایت بوده است به طوری که روزی نیست که شهید یا جنبازی تقدیم آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و امینت جامعه نکند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: اگر امروز عزت و اقتداری در کشور داریم به برکت خون سرخ همین شاهدان شهیدی است که برای دفاع از حریم امنیت جامعه جان خویش را تقدیم کردند.

وی تاکیدکرد: دیدار با خانواده معظم و معزز شهدا برای همه ما نشانه ای است تا این ستارگان درخشان ایثار و فداکاری را فراموش نکنیم و به برکت خون همین شهدا بتوانیم ادامه دهنده راه آنان باشیم.

گفتنی است شهید شیروان عزیزی از نیروهای کمیته انقلاب اسلامی بود که در تاریخ 66/7/20در منطقه عملیاتی شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

انتهای پیام/ 

https://newsromm.dana.ir/1635527
ارسال نظر
نظرات