شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:07 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635463
سردار اشتری:

نیروی انتظامی در همه صحنه‌ها و حوادث کنار مردم است/ امنیت بسیار خوبی در کشور حاکم است

نیروی انتظامی در همه صحنه‌ها و حوادث کنار مردم است/ امنیت بسیار خوبی در کشور حاکم است
فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی در همه صحنه‌ها و حوادث در کنار مردم است, گفت: نظم و امنیت بسیار خوبی در سراسر کشور حاکم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار "حسین اشتری" در حاشیه برگزاری دومین مرحله رزمایش همدلی مومنانه نذر حسینی ناجا که با حضور حجت الاسلام والمسلمین  سید "علیرضا ادیانی"، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی، سردار "حسین رحیمی"؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ و جمعی از فرماندهان ، معاونان و روسای سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، اظهار داشت: خدا را شاکریم که نیروی انتظامی توانست در این همدلی مومنانه شریک شود. از همه همکاران عزیزم که با اهداء کمک های آنها در این دو مرحله بیش از 70 هزار بسته معیشتی به همت کارکنان نیروی انتظامی آماده شده تا بین نیازمندان توزیع شود،تشکر و قدردانی می کنم.

 
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه همانطور که امروز همزمان با سراسر کشور با همیاری کارکنان در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ مشاهده کردیم  بیش  از 4 هزار بسته تهیه شده تا بین اقشار آسیب پذیر توزیع شود.
 
سردار اشتری با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در همه صحنه ها و حوادث در کنار مردم است، افزود: پس از این مرحله ان شاء الله مراحل 3و4 و ... نیز جهت حمایت و همدلی مومنانه از افرادی که با توجه به شیوع ویروس کرونا دچار مشکلات معیشتی شده اند ادامه خواهد یافت.
 
 وی با اشاره به اینکه نظم و امنیت بسیار خوبی در سراسر کشور حاکم است، افزود: این موضوع به دلیل هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری " مدظله العالی" و هوشیاری مردم عزیز و مجاهدت ها و جان نفشانی های همکارانم در سراسر کشور است.
 
انتهای پیام/خ
https://newsromm.dana.ir/1635463
ارسال نظر
نظرات