شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 09:51 منتشر شده در مورخ: 1399/05/20 شناسه خبر: 1635371
هنرمند چرداولی مطرح کرد؛

تنش آفرینی برخی سلبریتی‌ها در فضای مجازی/ نظارت بر فعالیت هنرمندان باید کارآمد شود

تنش آفرینی برخی سلبریتی‌ها در فضای مجازی/ نظارت بر فعالیت هنرمندان باید کارآمد شود
گراوند از هنرمندان چرداولی گفت: برخی از سلبریتی ها در فضای مجازی ورسانه ها تنش آفرینی می کنند که باید با قانون روبه رو شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، "محسن گرواند" هنرمند چرداولی گفت: هنرمندان با توجه به کار وموقعیتی که دارند در جامعه شناخته شده بوده ودارای جایگاه در میان مردم هستند.

وی اظهار کرد: هنرمندان باید در خدمت ارتقای فرهنگ اسلامی باشند ونشردهنده فرهنگ ایرانی واسلامی باشند تا در مواقعی که دشمن سعی در جریان سازی انحرافی دارد در آگاه سازی و جلوگیری از نفوذ دشمن در فرهنگ جامعه نقش اساسی داشته باشد.

گراوند بیان داشت: سلبریتی وکسانی که این روزها مورد علاقه مردم هستند متاسفانه در خدمت ارتقای فرهنگ جامعه نیستند وگاهی مشاهده می شود در زمین دشمن بازی می کنند.

این هنرمند چرداولی خاطرنشان کرد:در مواقع مختلف مشاهده می شود که  سعی در انحراف افکار عمومی جامعه کردند که این امر باید مورد پیگیری مراجع قضایی قرار گیرد.

وی با اشاره به نقش هنرمندان در ارتقای فرهنگ اسلامی گفت: تجربه نشان داده که هنرمندان وافرادی که خیل عظیمی از مردم طرفدارآن ها بوده وبه قولی معروف هستند می توانند در امورات مهم ودرجهت فرهنگ سازی به کشور کمک کنند وفضای جامعه را به سوی فرهنگ اسلامی وایرانی ببرند تا از نفوذ در امان بماند.

این هنرمند چرداولی تصریح کرد: انتظار ما این است که قوه قضائیه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موضوع هنرمندانی که در زمین دشمن بازی می کند وباعث تنش می شود  ورود کنند و نسبت به اقدامات نمایندگان و سلبریتی هایی  که با اظهار نظرهای غیرمسئولانه و خارج از چارچوب خود باعث دامن زدن به این موضوع و تهیه خوراک برای رسانه های بیگانه شدند، برخورد قانونی صورت گیرد.
 
انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1635371
ارسال نظر
نظرات