شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 19:56 منتشر شده در مورخ: 1399/05/19 شناسه خبر: 1635287
امام‌جمعه جویبار:

خبرنگاران موج همدلی و مهربانی را در کشور ایجاد می‌کنند

خبرنگاران موج همدلی و مهربانی را در کشور ایجاد می‌کنند
محمدتقی نادعلیزاده گفت: در اتفاقات و حوادثی طبیعی که در کشور رقم می‌خورد و نیاز به کمک مردم است خبرنگاران موج همدلی و مهربانی را در کشور ایجاد می‌کنند و سبب سرازیر شدن کمک‌های مردمی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده عصر امروز در نشست با خبرنگاران ضمن تبریک فرارسیدن هفته خبرنگاران اظهار کرد: خبرنگاری شغل بسیار شریف، مقدس و پراسترسی است به‌طوری‌که می‌توان گفت ترویج دین و مذهب با خبرنگاران است.
 
وی بابیان اینکه خبرنگاران در نقل و تحلیل خبر باید دقت کافی و لازم را داشته باشند گفت: اگر خبرنگاران در واقعه غدیر دقیق نقل و نقل می‌کردند امروز با این تعداد فرقه‌های مذهبی در اسلام مواجه نبودیم و آن چیزی که در این روز رقم خورد تحلیل خبر بود.
 
امام‌جمعه جویبار تأکید کرد: در اتفاقات و حوادثی طبیعی که در کشور رقم می‌خورد و نیاز به کمک مردم است خبرنگاران موج همدلی و مهربانی را در کشور ایجاد می‌کنند و سبب سرازیر شدن کمک‌های مردمی می‌شود.

نادعلیزاده افزود: اهدافی که برای موج همدلی در نظر گرفته شده شامل ترویج فرهنگ مهربانی و همدلی، توجه به محرومان و اقشار آسیب‌پذیر، ترویج فرهنگ انفاق و تقویت همبستگی ملی در شرایط بحرانی است.

ویبا بیان اینکه این پویش به دنبال ایجاد همدلی در میان اقشار مختلف مردم است، اظهار کرد: پویش موج همدلی به دنبال ترویج این حقیقت است که همدلی و یاری رساندن به هم نوع، کوچک و بزرگ نمی‌شناسد و فقیر و غنی در آن تفاوتی ندارند، هر کس در حد توان خود می‌تواند با این موج ملی همراه شود.

امام‌جمعه جویبار گفت: تشویق مردم در رصد مشکلات محله خود و در صدد رفع این مشکلات برآمدن با هم دردی، همدلی و همکاری، از دیگر اهداف پویش موج همدلی به شمار می‌رود در حقیقت این پویش اجتماعی، فرصتی است برای مهربانی، برای نذر کمک و یاری همنوعان که در مدار آیه «فَمَن یَعمَل مِثقال‌َ ذَرَّةٍ خَیراً یَرَه‌ُ» می‌شود.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1635287
ارسال نظر
نظرات