شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 11:04 منتشر شده در مورخ: 1399/05/15 شناسه خبر: 1634066
بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون:

رزمایش کمک مومنانه نماد همدلی و خدمت بی منت است

رزمایش کمک مومنانه نماد همدلی و خدمت بی منت است
بازیگرتئاتر،تلویزیون وسینما گفت: تأمین حقوق نیازمندان و مستمندان جامعه، مستلزم برآورد نیاز، تأمین منابع مالی و سازوکاری برای حمایت از آنان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، "صید فاضل خانی"، بازیگر تئاتر وسینما با اشاره به آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه گفت:یکی از شیوه های رفتاری ائمه اطهار (ع) رسیدگی به وضعیت مستضعفان و نیازمندان جامعه بوده است که این شیوه می تواند راهگشای تمام مسلمانان باشد.

خانی اظهار کرد:به نظر من نامگذاری طرح کمک مومنانه  خیلی زیبا و هوشمندانه انتخاب شده است، آدم مومن برای رضای خدا همیشه سعی میکند، گره از کار یک مومن دیگر باز کند و چقدرح خوبه که در این طرح دل عده ای از مردم که از شرایط بدح اقتصادی رنج میبرند و ممکن است ک چند وعده یا بعضاً چند روز غذای درست و حسابی نخورده باشند، به وسیله خیرین و مردم دلشان شاد شود، و این حرکت و اقدام بسیار ازشمند و بزرگ است.
 
وی در ادامه افزود: همه ما پیرو اهلبیت(ع) هستیم و اگر قرار هست که از زندگی معصومین (ع) الگو بگیریم، باید اینگونه طرح ها را بیشتر و بهتر به آن اهمیت داده و همچنان در این راه قدم های خوبی برداریم.
بازیگر سینما اظهار کرد:تأمین حقوق نیازمندان و مستمندان جامعه، مستلزم برآورد نیاز، تأمین منابع مالی و سازوکاری برای حمایت از آنان است.
این چهره هنری افزود: در روزهای اخیر شاهدیم که نیروهای بسیجی و پاسداران سبزپوش سپاه بدون هیچ چشم داشتی در رزمایش کمک مومنانه به نیازمندان و مستمندان جامعه کمک می کنند.ٰ
 
خانی بیان کرد: عملکرد سپاه و بسیج در رزمایش کمک مومنانه عالی بوده است و مردم قطعا از عملکرد این ارگان رضایت کامل را داریم.
 وی بیان داشت:کمک به نیازمندان در همه ایام سال نیاز به فرهنگ سازی دارد، ما معتمدان و افراد شناخته شده باید برای کمک به نیازمندان و مستضعفان جامعه پیش قدم باشیم.
 
انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1634066
ارسال نظر
نظرات