شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 20:21 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1634010
فرماندار جویبار اعلام کرد

تشدید بازرسی‌ها از واحد‌های صنفی و اماکن عمومی برای کنترل کرونا

تشدید بازرسی‌ها از واحد‌های صنفی و اماکن عمومی برای کنترل کرونا
علی اسد گفت:به جهت شرایط کرونایی و وضعیت قرمز، بازرسی‌ها از واحد‌های صنفی و اماکن عمومی در جویبار تشدید می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سید علی اسد عصر امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان جویبار عنوان کرد: به جهت شرایط کرونایی و وضعیت قرمز شهرستان جویبار پذیرای مهمان خارجی و غیر بومی در ایام محرم نخواهد بود.

وی با اشاره به رهنمودهای اخیر رهبر معظم انقلاب در روز عید سعید قربان اظهار کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری ما برای مراسمات عید غدیر خم و ایام محرم به جهت حفظ توامان جان و آیین مردم درعمل تابع  تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا بوده و اقدام خواهیم کرد.

این مسئول از تمامی هیئت های مذهبی، روحانیون مساجد و تکایا خواست با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی وانجام هم اندیشی در دو بخش مرکزی و گیل خواران به صورت جداگانه و رعایت پروتکل بهداشتی جهت برگزاری مراسم ماه محرم ( دهه محرم ) شامل دسته روی، نذورات، اطعام دهی، امور وقفی، ذبح نزورات، روضه خوانی تصمیم گیری و اطلاع رسانی کنند.

اسد تصریح کرد: اکیپ‌های بازرسی و نظارتی در شهرستان، پیگیری ها و نظارت ها از واحد های صنفی و اماکن عمومی را به شکلی سخت‌گیرانه تر و با حساسیت بیشتری اعمال کنند.

وی درخصوص تعطیلی بعضی از مشاغل گفت: مشاغل با آسیب زیاد و باشگاه‌های ورزشی کما فی السابق تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

فرماندار جویبار از دستگاه‌های متولی خواست با فرهنگ سازی، اطلاع رسانی و رعایت پروتکل های بهداشتی به شکل تابلوهای روان و استند و بنرهای تبلیغاتی در شهرستان اقدام و همچنین وضعیت بانک ها، پمپ بنزین، نانوایی‌ها و فروشگاه‌ها نظارت جدی تر و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برخورد جدی تر صورت گیرد

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1634010
ارسال نظر
نظرات