شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 10:24 منتشر شده در مورخ: 1399/05/14 شناسه خبر: 1633680
قهرمان تکواندو کشور:

کمک های مومنانه سپاه و بسیج نماد همدلی است

کمک های مومنانه سپاه و بسیج نماد همدلی است
ولی الهی تکواندوکار ایلامی گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا است که کمک های مومنانه ایران در کل دنیا منحصر به فرد است و یکی از دلایلی که در بحران کرونا در دنیا موفق بودیم این بود که با همدلی عمل کردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، "حمیدرضا ولی الهی"، ورزشکار ایلامی و قهرمان تکواندو کشور در گفتگو با ایلام بیدار گفت: بسیجیان و پاسداران ایلامی در رزمایش کمک مومنانه هم ‌پای دیگر هموطنان خود علی(ع) وارانه، دست نیازمندان را گرفتند و موجی از همدلی به راه انداختند ‌و همانند دیگر برهه‌های تاریخی حماسه‌ای دیگر را رقم زدند و رزمایش «کمک مومنانه» را پرشورتر به تجلی کشیدند.

وی اظهار کرد: بسیجیان و پاسداران ایلامی بدون هیچ چشم ‌داشتی در کنار مسئولان و خیرین در کمک و مواسات به نیازمندان سنگ تمام گذاشتند.

ولی الهی مدیریت خوب ویروس کرونا را نشانه همدلی و وحدت بین مردم و مسئولان دانست و تاکید کرد: فاصله‌گذاری اجتماعی باید تا رسیدن به وضعیت سفید رعایت شود.

ورزشکار ایلامی یادآور شد: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش در بین مردم فرهنگ‌سازی شود، چراکه ویروس کرونا هنوز تمام نشده و ماهیت آن در حال تغییر است.

وی تصریح کرد: اگر اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان در مقابله با ویروس کرونا نبود، به طور قطع با مشکلات جدی روبرو بودیم و این روند باید تا ریشه‌کنی کرونا ادامه یابد.

ولی الهی حضور بسیج را در تمامی عرصه‌های کشور به ویژه مواقع بحرانی افتخار آفرین دانست و گفت: امروز همه مردم ایران بسیجی هستند و جوانان بسیجی نقش مهمی را در جمع‌آوری کمک‌ها و شناسایی نیازمندان ایفا کردند.

وی در پایان گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا است که کمک های مومنانه ایران در کل دنیا منحصر به فرد است و یکی از دلایلی که در بحران کرونا در دنیا موفق بودیم این بود که با همدلی عمل کردیم.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1633680
ارسال نظر
نظرات