شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 20:48 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633626
مدیرکل ارشاد مازندران:

مراسم روز خبرنگار 16 مردادماه در مازندران برگزار می‌شود

مراسم روز خبرنگار 16 مردادماه در مازندران برگزار می‌شود
عباس زارع گفت: مراسم روز خبرنگار امسال در روز پنج‌شنبه 16 مردادماه با حضور ویدئو کنفرانسی استاندار و فرماندارن مازندران همراه با تجلیل از خبرنگاران در هر شهرستانی برگزار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس زارع در گفت‌وگو با بلاغ در خصوص آخرین تصمیمات برای برگزاری مراسم روز خبرنگار در استان مازندران، با عرض تبریک پیشاپیش به مناسبت هفدهم مردادماه سالروز بزرگداشت فعالان حوزه رسانه و روز خبرنگار، اظهار کرد: هر ساله مراسم روز خبرنگار در سطح استان با حضور اصحاب رسانه و پیشکسوتان این حوزه همراه با تجلیل از خبرنگاران برتر و معرفی پیشکسوتان برگزار می‌شد، اما طی سال‌جاری با توجه به محدودیت‌های ویژه دوران کرونا، برگزاری این مراسم نیز با محدودیت‌هایی همراه است.

وی افزود: بنا بر آخرین تصمیمات مقرر شد تا در روز پنج‌شنبه 16 مردادماه ساعت 10 صبح، مراسم تجلیل از خبرنگاران در هر شهرستانی با استقرار خبرنگاران در محل فرمانداری‌ها برگزار شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: بنا شده است تا این مراسم به صورت همزمان به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور استاندار و فرمانداران انجام و پس از سخنرانی استاندار، ادامه مراسم در فرمانداری‌ها انجام گیرد.

زارع ادامه داد: این مراسم با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، خانه مطبوعات، بسیج رسانه و استانداری مازندران برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: در این مراسم از تعدادی از پیشکسوتان حوزه رسانه استان، تعدادی از خانواده‌های شهدای رسانه و خبرنگاران برتری که طی سال گذشته حائز رتبه‌های کشوری شده‌اند، تجلیل خواهد شد.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، 17 خبرگزاری، 14 روزنامه، 74 هفته‌نامه، 169 پایگاه خبری و 529 خبرنگار عضو خانه مطبوعات و نزدیک 300 خبرنگار آزاد در استان مازندران مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1633626
ارسال نظر
نظرات