شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 20:19 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633528
قهرمان پارالمپیک رشته تیراندازی:

مردم با راه‌اندازی پویش «نذر کمک‌مومنانه» در محرم به هموطنان کمک کنند

مردم با راه‌اندازی پویش «نذر کمک‌مومنانه» در محرم به هموطنان کمک کنند
سیدرمضان صالح‌نژادگفت: مردم شهرستان سوادکوه نذرهای اطعام‌دهی غذاهای گرمی که هر ساله در ماه محرم داشتند را امسال در این بخش با راه‌اندازی پویش نذر کمک مومنانه در این شرایط دشوار به هموطنان خود کمک کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدرمضان صالح‌نژاد، جانباز و قهرمان پارالمپیک سوادکوهی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، به آیات قرآن در خصوص انقاق  و کمک به نیازمندان اشاره و اظهار کرد: در شرایط سخت و بحرانی  کرونایی که در آن قرار گرفته‌ایم جهت حفظ سلامت شهروندان بسیاری از کسب کارها از جمله مشاغل آزاد، باشگاه‌ها، تالارها تعطیل شد که آسیب زیادی به اقشار مختلف وارد شد، باید کمک کرد تا از این بحران سخت گذر کنیم.

وی افزود: هر فرد به عنوان یک تکلیف الهی و وظیفه شرعی و در حد بضاعت و توان مالی خود به نیازمندان می‌تواند کمک کند.

صالح‌نژاد با اشاره به  اینکه کمیته امداد، بهزیستی، آبشارعاطفه‌ها و موسسات خیریه متولی کمک به نیازمندان هستند و با جمع‌آوری کمک‌های مردمی به حمایت از اقشار آسیب‌پذیر می‌پردازند، گفت: با دست گیری از نیازمندان خداوند اموال و دارایی ما را چند برابر می‌کند.

این قهرمان پارالمپیک در رشته تیراندازی با اشاره به نزدیکی ماه محرم و توصیه پزشکان در خصوص رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اظهار کرد: مردم شهرستان سوادکوه نذرهای اطعام‌دهی غذاهای گرمی که هر ساله در ماه محرم داشتند را امسال در این بخش با راه‌اندازی  پویش نذر کمک مومنانه در این شرایط دشوار به هموطنان خود کمک کنند، تا به امید خدا همه‌ی ما از این آزمایش الهی سربلند و پیروز خارج شویم.

وی افزود: مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه با کمک سپاه، بسیج و خیرین با موفقیت انجام شد.

صالح‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: بسیجیان جهادی عمل کرده و صادقانه جهت رفاه حال مردم و خدمت به آنان بدون چشم‌داشت تلاش می‌کنند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1633528
ارسال نظر
نظرات