شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1399/05/13 شناسه خبر: 1633423
کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد:

شکست تحریم‌ها با مدیریت جهادی و وحدت مردم امکان‌پذیر است نه مذاکره با آمریکا

شکست تحریم‌ها با مدیریت جهادی و وحدت مردم امکان‌پذیر است نه مذاکره با آمریکا
جعفر منتشلو کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ملت ایران درطول سالهای بعد از انقلاب به خصوص در دهه اخیر و اثرات این تحریم ها در میزان پیشرفت کشور گفت: شکست تحریم‌ها با مدیریت جهادی و وحدت مردم امکان‌پذیر است نه مذاکره با آمریکا.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛جعفر منتشلو کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار  کُردتودی، اظهار داشت: در تمامی ادوار تحریم در سال های قبل همیشه پشتوانه اصلی مردم در مواجهه با تحریم ها وحدت و همدلی ملت ایران بوده است که باید تقویت شود. این وحدت باید در میان مسئولان، دستگاه های مختلف و همچنین رسانه های فرهنگ ساز که نقش موثری در این زمینه دارند مورد توجه قرار گیرد.

منتشلو اضافه کرد: به واسطه تحریم های آمریکا شرایطی در کشور پیش آمده که قطعا و به تدریج از میان می رود اما این کاهش تدریجی فشارها باید با تلاش مسئولان و کار جهادی صورت گیرد.

وی گفت: مسئولان و مدیران اجرایی با بیان مسائل تبیین و توجیه مشکلات می توانند در کنار کار جهادی از مشکلات عبور کنند.

وی عنوان کرد: دادن آدرس غلط بااین عنوان که با مذاکره با آمریکا تمام مشکلات را حل می کند تفکر عده ای از نفوذی های داخلی و خارجی است که هیچ تعهدی به این نظام و انقلاب ندارند.

منتشلو تصریح کرد: واقعیت این است که عده‌ای در کشور تنها راه‌ حلی که می‌شناسند مذاکره و سازش با دشمن است و  این جماعت کلید حل همه مشکلات را در مذاکره و امتیاز دادن به حریف می‌دانند هر چند که  چند سال پیش با وعده رفع تحریم‌ها و حل مشکلات، این ‌راه‌ حل را به مردم فروختند و حال که نتیجه‌ای نگرفته‌اند و مذاکره گره‌ای از مشکلات کشور نگشوده، به‌جای عبرت گرفتن، می‌خواهند راه‌ حل خود را از طریقی دیگر به مردم تحمیل کنند.

منتشلو تصریح کرد: : امروز راهکار مقابله با تهدیدات و مشکلات، گام نهادن در مسیر مدیریت جهادی است و در این مسیر هیچ مانعی را نباید به رسمیت شناخت.

 وی در پایان گفت:  موانعی که دشمن‌ ایجاد کرده است باید توسط مدیران جهادی کنار زده شود زیرا در مدیریت جهادی یاس جایی ندارد و باید امیدوارانه حرکت کرد.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1633423
ارسال نظر
نظرات