شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 16:50 منتشر شده در مورخ: 1399/05/09 شناسه خبر: 1632279
طی بیانیه‌ای؛

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نقض آشکار حریم لبنان و سوریه را محکوم کرد

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نقض آشکار حریم لبنان و سوریه را محکوم کرد
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در بیانیه‌ای نقض آشکار حریم کشور‌های لبنان و سوریه توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در بیانیه‌ای نقض آشکار حریم کشور‌های لبنان و سوریه توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد که متن آن به این شرح است:

بسمه تعالی

سیاست استکبار، نقض آشکار حقوق بشریت

قریب به هشتاد سال از تشکیل رژیم شوم صهیونیستی در منطقه غرب آسیا می‌گذرد که از زمان موجودیت این شجره خبیثه شاهد منازعات و جنایت‌ها و کشتار و تعرض به حقوق ملت‌ها علی الخصوص ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین بوده ایم. در این میان می‌توان دلیل همه‌ی درگیری ها، تنش‌ها و واکنش‌های منطقه‌ای و بین المللی را بعد از تشکیل این جریان ضد بشری، حمایت سردمداران غربی و آمریکایی دانست. اکنون بعد از واکاوی آخرین وقایع و تحولات منطقه غرب آسیا و جنایت‌ها علیه فلسطین، سوریه، عراق و یمن، دست‌های پلید و به خون آغشته دولت‌های غربی و اذناب منطقه‌ای در ذیل طرح‌های استکبار صهیونیست جهانی مبرهن خواهد شد. 

اقدامات خصمانه رژیم کودک کش صهیونیستی طی عملیاتی در روز‌های اخیر علیه ثبات و امنیت منطقه و نقض آشکار حریم کشور‌های لبنان و سوریه بنا بر اصل ناکامی در روند اجرایی کردن سیاست‌های غلط و ضد بشری همچون الحاق کرانه باختری و معامله نافرجام قرن چندین بار کشور‌های سوریه و لبنان را توسط جنگنده‌های خود مورد هدف و تعرض قرار داده است. بی شک استکبار صهیونیست بین الملل از انجام این اقدامات کور و مرموزانه اهداف مهمتری را دنبال می‌کند که از این اهداف مهم می‌توان به تثبیت حضور نظامی آمریکای تروریست در منطقه و ایجاد اختلاف بین جنبش‌های فعال مقاومت درفلسطین و مقاومت و اجرای ساختن سیاست مدیریت منازعه در منطقه با دنبال کردن موضوعات معامله قرن و الحاق اراضی کرانه باختری اشاره کرد. 

بی شک این اقدامات تروریستی و نقض آشکار حریم هوایی سوریه و لبنان و تجاوز به خاک کشور‌ها و همچنین کشتار مردم بی دفاع فلسطین نه تنها احتمال درگیری نظامی بین حزب الله لبنان و رژیم اشغالگر قدس را تشدید می‌کند بلکه پر واضح خواهد بود که با توجه به شرایط منطقه و تحولات اخیر خاورمیانه و بی ثباتی در کابینه رژیم شوم صهیونیستی بعد از محاکمه نتانیاهو در فساد مالی و تشکیل کابینه ضعیف پس از سه دوره انتخابات، با کوچکترین اشتباه محاسباتی در عرصه نظامی سقوط کابینه را حتمی خواهد کرد. 

از طرفی مسئله اصلی و اول سیاستمداران صهیونیستی این است که در برابر آماده سازی و تنویر افکار عمومی در برابر ویرانی‌های احتمالی در جنگ با حزب الله لبنان چه راهکار و تمهیداتی اندیشیده خواهد شد؟ که برای پاسخ به این سوال توجه به قدرت نظامی حزب الله و جبهه مقاومت در منطقه و تجهیز آن به سلاح‌های فوق پیشرفته و موشک‌های نقطه زن و از طرفی زوال قدرت پوشالی رژیم غاصب و شرایط بحرانی آمریکای جنایتکار بیش از پیش لازم و ضروری است. 

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین - ریاست جمهوری ضمن محکوم کردن اقدامات از سر ضعف و ناکامی رژیم کودک کش صهیونیستی علیه ملت‌های مظلوم فلسطین و نقض آشکار حریم کشور‌های سوریه و لبنان رجای واثق دارد بفضل خدای سبحان جریان قدرتمند مقاومت در منطقه سیلی محکمی بر چهره کریه این غده‌ی سرطانی خواهد زد و پرچم جبهه مقاومت و ظلم ستیزی را تا نابودی صهیونیسم جهانی بر زمین بر افراشته خواهد کرد و نیک می‌دانیم تنها راه نجات با تاسی بر فرهنگ ایثار و شهادت ذیل رهنمود‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب و با اتحاد و انسجام عملی علیه آمریکای ددمنش و خونخوار، زمینه‌ی آزادی ملت‌های مظلوم و ستمدیده‌ی جهان از سلطه غده سرطانی بشریت و غاصب صهیونیستی فراهم خواهد شد و بزودی شاهد رهایی ملت مظلوم فلسطین و یمن و عراق و افغانستان و سوریه و ... از چنگال ظالمان و اشقیای زمان خواهیم بود. ان شالله! 

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین- ریاست جمهوری

 

انتهای پیام/ط

https://newsromm.dana.ir/1632279
ارسال نظر
نظرات