شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:56 منتشر شده در مورخ: 1399/05/09 شناسه خبر: 1632100
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان:

طرح شهردار مدرسه در مدارس استان کرمان اجرایی می شود

طرح شهردار مدرسه در مدارس استان کرمان اجرایی می شود
احمد اسکندری نسب گفت: طرح شهردار مدرسه در مدارس استان به صورت مجازی از بستر شبکه شاد اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، صبح امروز مهران عالم زاده شهردار کرمان در راستای اجرایی نمودن طرح های شهردار مدرسه و شهر دوستدار کودک با احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه خانواده، دوستان، محله و مدرسه چهار محور ارتباطی مهم و اساسی برای کودکان هستند از  انتخاب شهر کرمان به عنوان شهر دوستدار کودک و مدارس استان به عنوان مدارس دوستدار کودک خبر داد.
اسکندری نسب از اجرای طرح شهردار مدرسه در مدارس استان خبر داد و  تجربه مدیریت شهری توسط دانش آموزان را از مهمترین اهداف این طرح دانست.

وی گفت: برنامه سواد شهروندی در مدارس استان با آموزش مدیریت شهری، آتش نشانی، پسماند و حقوق شهروندی نیز اجرا می شود.
احمد اسکندری نسب ضمن سخنانی به اهمیت توجه به دوره کودکی گفت: سرمایه گذاری و فرهنگسازی  در دوره کودکی لازمه تربیت افرادی مطالبه گر، پرسشگر، خلاق و پویا است.

مهران عالم زاده شهردار کرمان نیز در این دیدار گفت: از ۱۱۲ شهر متقاضی اجرای طرح دوستدار کودک، ۱۲ شهر به عنوان پایلوت این طرح انتخاب شده اند که شهر کرمان یکی از آنهاست.

وی با بیان اینکه همه ی کودکان فرزند ما هستند خاطر نشان کرد: تعامل و همکاری آموزش و پرورش نقش موثری در اجرای اثر بخشی و موثر این طرح دارد.
انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1632100
ارسال نظر
نظرات