شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:52 منتشر شده در مورخ: 1399/05/08 شناسه خبر: 1631818
معاون توسعه آموزش و پرورش کرمان مطرح کرد؛

ساخت ۱۶۲ واحد تجاری در فضاهای آموزشی بلااستفاده استان کرمان

ساخت ۱۶۲ واحد تجاری در فضاهای آموزشی بلااستفاده استان کرمان
سیدقوام‌رضا میرحسینی گفت: در راستای ایجاد درآمد پایدار، ۱۶۲ واحد تجاری با درآمد سالیانه چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در فضاهای آموزشی بلااستفاده آموزش و پرورش استان کرمان ساخته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، سیدقوام‌رضا میرحسینی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان صبح امروز در حاشیه‌ی بازدید از روند پروژه‌ی مهر در شهرستان رابر، به فعالیت بیش از ۴۱ هزار و ۵۰۰ فرهنگی شاغل در مدارس استان کرمان اشاره کرد و افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در جهت ساماندهی نیروی انسانی، ابلاغ تمامی همکاران فرهنگی تا پایان مرداد ماه جاری صادر می‌شود.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در جهان گفت: تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم مهم‌ترین رسالت آموزش و پرورش است و نظام تعلیم و تربیت کشور باید با توجه به شرایط مختلف، زمینه‌ی تحصیل دانش‌آموزان را فراهم کند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان با بیان این‌که مدارس تحت هر شرایطی ۱۵ شهریور ماه ۹۹ بازگشایی می‌شوند، بیان کرد: با توجه به اجرای پروژه مهر از اسفند ماه ۹۸، آموزش و پرورش استان کرمان بر اساس پیش‌فرض‌های مختلف با توجه به شیوع ویروس کرونا آمادگی بازگشایی مدارس را دارد.

میرحسینی از راه‌اندازی باشگاه پیشکسوتان فرهنگی در مرکز شهر کرمان و شهرستان سیرجان به منظور ارائه‌ی انواع خدمات رفاهی، ورزشی و آموزشی به این قشر خبر داد و گفت: مراکز آموزشی رفاهی فرهنگیان در تمامی شهرستان‌های استان با استفاده از درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش تجهیز و بروزرسانی می‌شوند.

وی از پیگیری ساخت شش‌هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی ویژه فرهنگیان فاقد مسکن در شهرستان‌ها و مناطق استان و انعقاد تفاهم‌نامه با اداره کل راه و شهرسازی و تامین زمین برای ساخت مسکن خبر داد و افزود: تامین مسکن فرهنگیان فاقد مسکن اولویت اصلی آموزش و پرورش استان بر اساس بسته‌های تحولی در سال ۹۹ است.

وی همچنین با اشاره به بروزرسانی بخشی از ناوگان حمل نقل اداره کل آموزش و پرورش استان در یک سال اخیر، افزود: در همین راستا ۲۳ دستگاه سواری سمند خریداری شده و موافقت‌نامه‌ی خرید پنج دستگاه سواری و هفت دستگاه وانت در ابتدای سال ۹۸ با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال از محل فروش وسایل و خودروهای اسقاطی گرفته شده است.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1631818
ارسال نظر
نظرات