شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:44 منتشر شده در مورخ: 1399/05/08 شناسه خبر: 1631768
کارگردان و بازیگر تئاتر در واکنش به حادثه هواپیمای ماهان؛

اتحاد و همدلی مردم ایران خنثی کننده تمام نقشه های آمریکا است

اتحاد و همدلی مردم ایران خنثی کننده تمام نقشه های آمریکا است
فریدون حامدی، کارگردان و بازیگر تئاتر با اشاره به حادثه تروریستی هواپیمای مسافربری ماهان، گفت: آمریکا می خواست با تعرض به هواپیمای ماهان و هدف قرار دادن آن با جان یک عده مسافر بی گناه بازی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریدون حامدی کارگردان و بازیگر تئاتر استان کردستان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: مزاحمت جنگنده‌های آمریکایی برای هواپیمای مسافربری ماهان در آسمان سوریه، بدون شک حرکتی مذبوحانه بوده و محکوم است چرا که  هواپیمای مسافربری در هر جای دنیا زیر نظر قاعده و قوانین مربوط به آن کشور می باشد اما آمریکا می خواست با تعرض به هواپیمای ماهان و هدف قرار دادن آن با جان یک عده مسافر بی گناه بازی کند.

این هنرمند کردستانی گفت:  قطعا این حرکت آمریکا یک حمله تروریسیتی بوده است و  این برداشت را می توان کرد که آمریکا به قصد عملیات تروریستی این کار را انجام داده است.

حامدی در ادامه افزود: خیلی از کشورها خصوصا دشمنان این انقلاب چشم دیدن قدرت ایران در سطح بین المل را ندارند و به همین دلیل است که به هر شکلی در صدد شکست و ناکامی آن هستند و به هر شکلی می خواهند به این کشور آسیب برسانند که باید گفت این امر برای آنان خیالی بیش نسیت و هرگز دست آنان به یک وجب از خاک ایران نخواهد رسید.

این بازیگر تئاتر عنوان کرد: تحریم های ظالمانه، جنگ روانی، از دستاوردهای  دشمنان است که با پیشبرد اهداف خود درصدد هستند تا به این انقلاب ضربه وارد کنند اما اتحاد و همدلی مردم ایران خنثی کننده تمامی نقشه های دشمنان است.

وی در پایان عنوان کرد: ارق به ایران و ایرانی بودن مشتی محکم بر دهان دشمن است و همین امر باعث می شود که ایران عزیز همیشه سرفراز باشد.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1631768
ارسال نظر
نظرات