شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 18:00 منتشر شده در مورخ: 1399/05/01 شناسه خبر: 1629673
گروه‌های فلسطینی:

مقاومت ملی مستمر، تنها راه مقابله با طرح اشغال است

مقاومت ملی مستمر، تنها راه مقابله با طرح اشغال است
گروههای ملی و اسلامی فلسطین با تأکید بر مقاومت مداوم در برابر طرح‌های رژیم صهیونیستی، تصریح کردند که حمایت و پشتیبانی از مخالفت با هر گونه‌ عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، از اهمیت بسزایی برخوردار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛گروههای ملی و اسلامی فلسطین بار دیگر بر مخالفت خود با طرح اشغال مناطق گسترده‌ای از کرانه باختری تأکید کردند.

 
این گروهها با انتشار بیانیه‌ای ضمن رد هر گونه تعدی به حقوق ملت فلسطین، تأکید کردند که این حقوق شامل بازگشت آوارگان، حق تعیین سرنوشت و تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس است.
 
روزنامه القدس العربی ضمن نقل این بیانیه گزارش داد، گروههای فلسطینی در تماس با کمیته گروههای حاضر در نوار غزه بر اهمیت انجام فعالیتهای مردمی و ملی مشترک در سراسر خاک فلسطین تأکید کردند.
 
این گروهها ضمن رد طرح اشغال کرانه باختری و طرح صلی تحمیلی آمریکا موسوم به «معامله قرن»، از مواضع بین‌المللی در رد سیاستهای خصمانه رژیم صهیونیستی قدردانی و تأکید کردند، هدف از این سیاستها، جلوگیری از تشکیل کشور مستقل فلسطین است.
 
گروههای مذکور با تأکید بر روند مبارزاتی مداوم برای آزادی، استقلال و دستیابی به سایر حقوق ملت فلسطین، رژیم صهیونیستی را مسئول افزایش جنایت و تعدی به ملت فلسطین دانستند.
 
به گزارش فارس، این گروهها با بیان اینکه هدف از رخدادهای دره‌های فلسطین، احداث و گسترش شهرکهای صهیونیست‌نشین است، تصریح کردند، باید مشارکت ملی و مردمی در چارچوب «مقاومت مداوم ملی» علیه اشغالگران و شهرک‌نشینان ادامه داشته باشد.
 
در این بیانیه با اشاره به اهمیت حمایت و پشتیبانی از مخالفت با هر گونه‌ عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، تأکید شد که عادی‌سازی حلقه نجاتی برای این رژیم است.
https://newsromm.dana.ir/1629673
ارسال نظر
نظرات