شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 20:00 منتشر شده در مورخ: 1399/04/24 شناسه خبر: 1626860

هشدار مقام صهیونیست درباره تداوم طولانی‌مدت کرونا در فلسطین اشغالی

هشدار مقام صهیونیست درباره تداوم طولانی‌مدت کرونا در فلسطین اشغالی
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره تداوم شیوع کرونا تا سال آینده میلادی هشدار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز سه شنبه  از احتمال تداوم شیوع کرونا در فلسطین اشغالی تا سال 2021 خبر داد و خواستار انجام تمهیداتی بیشتر در این زمینه شد.

 
به نوشته وبگاه شبکه خبری «بلومبرگ» «بنی گانتس» وزیر جنگ اسرائیل گفت که ویروس کرونا به طور محتمل تا خاتمه سال آینده میلاد باقی خواهند ماند و لازم است تا آن زمان بیماران در هتل قرنطینه شوند.
 
گانتس که با هتل‌داران فلسطین اشغالی نشستی مجازی داشت، گفت :«فرض باید این باشد که این عملیات تا پایان سال 2021 ادامه یابد، یعنی کل سال آینده نیز بحرانی خواهد بود.»
 
وی به هتلداران توصیه کرد که باید احتمال قرنطینه کردن افرادی که قادر به ماندن در منازل نیستند را در هتل‌ها در نظر گیرند.
 
بر اساس آخرین آمارها در فلسطین اشغالی بیش از 41 هزار مورد ابتلای قطعی به کرونا و 370 مورد مرگ گزارش شده است. «یووال اشتاینیتس» وزیر انرژی و از متحدان سیاسی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر روز دوشنبه خواستار اعمال سریع محدودیت‌های 10 تا 15 روزه برای متوقف کردن شیوع مجدد ویروس  کرونا شد.
 
همزمان با افزایش تصاعدی شمار مبتلایان به ویروس «کووید۱۹» در فلسطین اشغالی و رسیدن آن به رکوردهای روزانه بیش از ۱۰۰۰ نفر، نظام درمانی رژیم صهیونیستی نیز با کمبود تجهیزات تشخیصی ابتلا به این بیماری مواجه شده است.
 
وزارت بهداشت رژیم  اسرائیل می‌گوید با کمبود تجهیزات لازم جهت انجام آزمایش ابتلا به ویروس کرونا مواجه است و برای رفع آن، فرایند خرید بدون مناقصه کیت‌های تشخیصی به ارزش ۱۷ میلیون دلار از سه شرکت تأمین‌کننده را کلید زده است. هفت نوع کیت تشخیص ابتلا به کرونا در فلسطین اشغالی با کمبود شدید روبه‌رو بوده و لازم است که فوراََ تهیه شود 
https://newsromm.dana.ir/1626860
ارسال نظر
نظرات