شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 22:00 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625784

فراخوان «هنیه» به راهبردی فراگیر مبتنی بر سه اصل

فراخوان «هنیه» به راهبردی فراگیر مبتنی بر سه اصل
رئیس دفتر سیاسی حماس طرف‌های اسلامی و عربی را به اتخاذ یک راهبرد فراگیر برای تحقق هدف اصلی در مرحله فعلی یعنی ساقط کردن طرح اشغال و معامله قرن تا آزادسازی تمام خاک فلسطین فرا خواند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس اعلام کرد، طرح اشغال اراضی کرانه باختری یک اقدام تاکتیکی نیست بلکه گامی راهبردی و سیاسی به معنای کامل آن است و نشان دهنده اجماع صهیونیستی با حمایت کامل دولت آمریکاست.

 
بر اساس گزارش خبرگزاری «سما»، هنیه در نشستی که در راستای مقابله با طرح اشغال و نیز معامله قرن برگزار شد، افزود: ما در برابر یک تحول خطرناک در مسیر نبرد با دشمن صهیونیستی قرار داریم و این دشمن از خلال برنامه‌های موجود دنبال نابود کردن هر چیزی مربوط به موجودیت فلسطینی و حقوق تاریخی و جغرافیایی ملت فلسطین است.
 
رئیس دفتر سیاسی حماس در ادامه به اتخاذ یک راهبرد و طرح فراگیر برای تحقق «هدف محوری» در مرحله فعلی یعنی ساقط کردن طرح اشغال و معامله قرن تا آزادسازی تمام خاک فلسطین فرا خواند.
 
وی افزود: این راهبرد مبتنی بر سه مسیر اصلی و مهم استوار است:
 
اول: مسیر ملی و داخلی فلسطین و وحدت موقع فلسطینی
 
دوم: مقاومت فراگیر در تمام انواع آن و در مقدمه آن مقاومت نظامی
 
سوم: ایجاد یک ائتلاف عربی و اسلامی محکم در منطقه که حامی موضع فلسطین در رد معامله قرن باشد.
 
هنیه در ادامه اقدامات حماس و فتح و تمام گروه‌های ملی و اسلامی در داخل و خارج فلسطین برای تحقق وحدت و توافق بر استراتژی و چشم‌انداز ملی را ستود.
 
رئیس دفتر سیاسی حماس تأکید کرد، ضربات مقاومت برای دشمن صهیونیستی «دردآور» خواهد بود و مقاومت اکنون در برابر نبرد سرنوشت و موجودیت قرار دارد.
 
وی در پایان مقاومت فلسطین را نوک پیکان خواند و بر ادامه مسیر تا آزادسازی کامل فلسطین و تحقق چشم‌اندازهای ملت آن تأکید کرد.
https://newsromm.dana.ir/1625784
ارسال نظر
نظرات