شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 19:14 منتشر شده در مورخ: 1399/04/20 شناسه خبر: 1625431
استاندار البرز مطرح کرد؛

13 هزار بیمار خاص البرزی در معرض خطرِ کرونا هستند/ نیاز مبرم استان به بیمارستان صحرایی

13 هزار بیمار خاص البرزی در معرض خطرِ کرونا هستند/ نیاز مبرم استان به بیمارستان صحرایی
عزیزالله شهبازی گفت: کادر درمان استان از روند رو به رشد مراجعه مردم به بیمارستان ها خسته شده اند چرا که تمامی بیمارستان های البرز مملو از بیماران کرونایی هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، استاندار البرز عصر امروز جمعه در جلسه ستاد استانی کرونا، با اشاره به اینکه مشکلی برای تامین ماسک در استان نداریم، گفت: در حال حاضر 7 واحد برای تولید الکل راه اندازی شده است.

عزیزالله شهبازی به تفاوت شرایط کنونی بیماری کرونا در البرز نسبت به فروردین ماه و سختی پیک دوم در مقایسه با پیک اول این بیماری اشاره کرد و افزود: کادر درمان استان از روند رو به رشد مراجعه مردم به بیمارستان ها خسته شده اند چرا که تمامی بیمارستان های البرز مملو از بیماران کرونایی هستند.
 
وی با تاکید بر اینکه البرز به وضعیت اضطرار رسیده است و سپاه البرز آمادگی خود را برای راه اندازی بیمارستان صحرایی طی یک هفته اعلام کرد، اظهار داشت: علاوه بر اینکه استفاده از ماسک در معابر و سطح شهرها ضروری است، شهرداران باید اقدامات خود را درباره ضدعفونی معابر از سر بگیرند.
 
شهبازی تصریح کرد: علاوه بر درخواست از ستاد ملی کرونا برای کاهش ساعت فعالیت ادارات البرز، به دنبال تعطیلی پنج شنبه ها در این استان هستیم و در حال حاضر صرفا محدودیت هایی که پیش از این اعمال شده بود به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.
 
وی در خاتمه به لزوم اتخاذ تدابیر خاص برای 13 هزار بیمار خاص و در معرض خطر در البرز اشاره کرد و گفت: مردم استان البرز علاوه بر پویش ماسک می زنم، لازم است در راستای توقف چرخه شیوع کرونا به پویش از نوع شروع کنیم هم بپیوندند.  
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://newsromm.dana.ir/1625431
ارسال نظر
نظرات