شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:24 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624919
معاون دادستان کرج:

5 حلقه چاه غیرمجاز در ماهدشت کرج پلمب شد

5 حلقه چاه غیرمجاز در ماهدشت کرج پلمب شد
حسینعلی محمدیاری گفت: در راستای راهبرد دادگستری استان البرز، برخورد با حفرکنندگان چاه های غیر مجاز در ماهدشت کرج در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، معاون دادستان کرج امروز چهارشنبه به آغاز شناسایی چاه های 60 الی 170 متری غیر مجاز در ماهدشت و عوامل فروش آب در این منطقه اشاره کرد و در جمع خبرنگاران، گفت: در راستای راهبرد دادگستری البرز برخورد با حفرکنندگان چاه های غیر مجاز در در استان در دستور کار قرار گرفته است.

حسینعلی محمدیاری با اشاره به پلمب 5 حلقه چاه غیر مجاز در ماهدشت کرج، افزود: در راستای برخورد با سوء استفاده گران، علاوه بر پلمب چاه ‌ها، کلیه اموالی که از طریق نامشروع و فروش آب غیرقانونی  کسب کرده‌ اند ضبط می شود و قطعا حفرکنندگان چاه های غیر مجاز باید بدانند که به هر نحو مقتضی، اقدامات قانونی درباره تخلف آنها صورت می گیرد.
 
معاون دادستان کرج در ادامه به انتقال آب چاه های غیر مجاز توسط تانگر به ویلاهای غیر قانونی ساخته شده اشاره کرد و اظهار داشت: تانکردارانی که برحسب ضرورت اقدام به حمل آب می کنند باید شناسنامه دار بوده و از چاه‌های مجاز و با اخذ مجوز اقدام به حمل آب کنند.
 
حسینعلی محمدیاری با اشاره به اینکه دارندگان چاه های غیر مجاز پیش از ورود قانونی دادگستری، اقدام به پلمب پاه کنند، تصریح کرد: خوشبختانه برخوردهای لازم با سازندگان ویلاهای غیر مجاز و تغییر دهندگان غیر مجاز اراضی کشاورزی به عمل آمده است چرا که فعالیت چاه های غیر مجاز عاملی برای قطع آب و کاهش سطح آب چاه های دارای مجوز خواهند بود.
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://newsromm.dana.ir/1624919
ارسال نظر
نظرات