شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:51 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624884
خدابخشی خبر داد:

تکذیب خبر انتخاب رئیس و دادستان دیوان محاسبات

تکذیب خبر انتخاب رئیس و دادستان دیوان محاسبات
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در واکنش به انتشار خبری مبنی بر مشخص شدن رئیس دیوان محاسبات، گفت: هنوز گزینه‌های ریاست و دادستانی دیوان محاسبات مشخص نشده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد خدابخشی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در حاشیه جلسه علنی امروز در جمع خبرنگاران در واکنش به انتشار خبری مبنی بر مشخص شدن رئیس دیوان محاسبات، گفت: هنوز گزینه‌های ریاست و دادستانی دیوان محاسبات مشخص نشده‌اند.

وی بیان کرد: روز گذشته کمیسیون برنامه و بودجه مجلس جلسه‌ای را درباره نحوه تعیین رئیس و دادستان دیوان محاسبات برگزار کرد و دو هفته مهلت داده شده که متقاضیان ریاست و دادستانی دیوان محاسبات درخواست و سوابق خود را ارائه کنند.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: درخواست و سوابق متقاضیان ریاست و دادستانی دیوان محاسبات در کمیته دیوان محاسبات ذیل کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بررسی می‌شود.

خدابخشی گفت: در نهایت کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دو گزینه را برای ریاست دیوان محاسبات و دو گزینه را برای دادستانی دیوان محاسبات به صحن علنی مجلس معرفی می‌کند و رئیس و دادستان دیوان محاسبات در صحن علنی مجلس انتخاب می‌شوند.

 

انتهای پیام/ک

https://newsromm.dana.ir/1624884
ارسال نظر
نظرات