شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624877
همزمان با نزدیکی به انتخابات 1400؛

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی از توانمندان نامزدی شورای شهر دعوت می کند

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی از توانمندان نامزدی شورای شهر دعوت می کند
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی از همه اعضا برای معرفی خود و یا چهره های توانمند برای نامزدی در انتخابات شوراها با ارائه رزومه و شناسه فرد معرفی شده دعوت می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اعضای شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در جلسه هفتگی خود که به صورت مجازی برگزار شد، ضمن استماع گزارش مجتبی شاکری، دبیرکل جمعیت از نقش فعال جمعیت در سنجش با دیگر تشکل‌های جبهه انقلاب اسلامی طی یک سال گذشته، این فعالیت‌ها را مرور کردند.

جمعیت جانبازان از بدو تاسیس سال ۱۳۹۴ تا کنون با برگزاری ۴۳ جلسه شورای مرکزی، ۱۰۷ جلسه هیات موسس و شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی و نیز ۶ جلسه مجازی در ایام کرونایی، با ارائه ۶۸ اعلام موضع، ۳۰ بیانیه و ۵ فراخوان و حضور فعال در جلسات شورای ائتلاف مرکزی  و استانها به ایفای نقش در عرصه سیاسی پرداخته است.

تبیین بیان جایگاه و حوزه تاثیر جمعیت در نظام و قوای سه گانه، لزوم حرکت منظم تشکیلاتی با فعال کردن کارگروه‌های تخصصی و همراهی با دیگر تشکل‌های تحول خواه از نکاتی بود که مورد تاکید دبیرکل جمعیت جانبازان قرار گرفت.

درخواست از همه اعضا برای معرفی خود و یا چهره های توانمند برای نامزدی در انتخابات شوراها با ارائه رزومه و شناسه فرد معرفی شده از دیگر پیگیری‌های جلسه اخیر جمعیت جانبازان بود.

از مهمترین موارد مطرح شده در جلسه مجازی جمعیت جانبازان، تعامل فعال دبیران استانها با نمایندگان مجلس یازدهم و اهتمام جدی به جمع آوری رزومه اعضای علاقمند برای همکاری با دستگاههای دولتی بود. در این نشست مجازی همچنین موضوع ملاقات با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران که توسط قائم مقام جمعیت دنبال می‌شود، پیگیری و مشروح موضوعات قابل طرح با رییس بنیاد توسط کارگروه امور ایثارگران جمعیت ارائه شد.

در جلسه اخیر اعضای جمعیت در جریان تقویم ماهانه برگزاری جلسات آتی قرار گرفتند و مقرر شد این جلسات سه‌شنبه هر هفته به ترتیب شامل هفته اول جلسه کارگروه‌ها، هفته دوم جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی، هفته سوم جلسه کارگروهها و هفته چهارم جلسه شورای مرکزی برگزار شود.

 بهره برداری از فناوریهای مجازی در برگزاری جلسات غیر حضوری با توجه به شیوع کرونا مورد تاکید اعضا قرار گرفت و اعلام شد که دبیرخانه مرکزی میتواند چهره های فرهیخته در موضوعات متنوع را برای حضور مجازی در جلسات شورای استانها هماهنگ کند.

انتهای پیام/ک

https://newsromm.dana.ir/1624877
ارسال نظر
نظرات