شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:32 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624798
معاون وزیر کشور:

استراتژی مقاومت فعال را در برابر زیاده‌خواهی دشمن در پیش گرفته‌ایم

استراتژی مقاومت فعال را در برابر زیاده‌خواهی دشمن در پیش گرفته‌ایم
جمال عرف گفت: این که در جامعه احساس شود کارها و امور رها شده, زیبنده نیست و باید با احساس مسئولیت و با رویکرد پیشبرد سیاست‌های دولت, در راستای حفظ و ارتقای حس اعتماد در جامعه تلاش کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور در نشست مشترک اعضای شورای اطلاع رسانی استان با رئیس شورای اطلاع رسانی دولت که روز سه شنبه در سالن پیامبر اعظم(ص) در محل وزارت کشور به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد؛ با تاکید بر اینکه در آستانه ورود به قرن جدید شمسی هستیم؛ گفت: همگی ما به عنوان اعضای دولت در شرایط کنونی, این رسالت تاریخی را بر دوش داریم که با غلبه بر مشکلات و چالش‌های کشور، از نظام و مردم‌مان حراست کنیم تا با اقتدار و به سلامت وارد دوره جدید تاریخی شویم.

 

وی با تاکید بر اینکه همه ما مسئول اجرای دقیق و هوشمند اهداف عالیه دولت هستیم؛ گفت: باید با احساس مسئولیت و تعهد بالا در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی کشور حضور داشته باشیم و منشا امید و اعتماد اجتماعی در کشور شویم.

معاون وزیر کشور با تاکید بر اینکه باید کاری کنیم که مردم احساس کنند اعضای دولت و بخش‌های اجرایی, دغدغه مردم و حل مشکلات‌شان را دارند؛ اظهار داشت: مردم باید باور کنند که دولت اقتدار تام و کامل دارد و قادر به حل چالش‌های اقتصادی و سیاسی است.

عرف افزود: این که در جامعه احساس شود کارها و امور رها شده, زیبنده نیست و باید با احساس مسئولیت و با رویکرد پیشبرد سیاست‌های دولت, در راستای حفظ و ارتقا حس اعتماد در جامعه تلاش کنیم.

وی با اظهار اینکه مسئولان استانی باید با اعتماد به نفس در صحنه‌های سیاسی و اقتصادی ظاهر شوند؛ گفت: باید این امید را به مردم عزیز کشورمان دهیم که دولت مسئول بر سر کار است و تمام تلاشش، تامین آسایش و رفاه عمومی جامعه است.

معاون وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود به افتخار بزرگ خدمت در نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز توفیق داریم به عنوان مسئول در نظام جمهوری اسلامی ایران در راستای پیشبرد اهداف نظام عمل کنیم, پس باید با شوق و انگیزه در این وادی قدم برداریم تا بتوانیم منشا اثر و تحول جدی برای مردم و جامعه باشیم.

عرف در همین خصوص گفت: رسم بر این است که هر دولت طبق انتخاب مستقیم مردم به مدت چهار سال سکان اداره کشور را در دست می‌گیرد.

وی افزود: امسال هم سال چهارم و پایانی دولت است و وظیفه ما این است که با تمام توان اثرگذاری و حضورمان را در امر خدمت‌گزاری به مردم حفظ کنیم و تا آخرین روز مسئولیت خود، با تعهد و مسئولیت عمل کنیم.

معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه از پایان عمر دولت دوازدهم حدود 370 روز زمان باقی مانده است؛ گفت: باید برای این مدت برنامه‌ریزی دقیق و مدون داشته و این مسئله را در نظر داشته باشیم که مسئله و اولویت اصلی ما آماده‌سازی جمهوری اسلامی برای ورود به قرن جدید است.

عرف با بیان اینکه در طی سه سال اخیر با زیاده‌خواهی‌های دشمنان در منطقه و جهان مواجه بوده‌ایم؛ گفت: در برابر زیاده‌خواهی دشمن، استراتژی مقاومت فعال را در پیش گرفته‌ایم و باید مفهوم و ابعاد این استراتژی را برای مردم تبیین و تشریح کنیم.

وی با تاکید بر اینکه باید از افق بالاتری, مسائل و مشکلات موجود در کشور را ببینیم؛ اظهار داشت: لازم است با هم‌افزایی ظرفیت‌ها و فعال شدن همه امکانات بتوانیم در سال پیش رو اقداماتی جدی‌تر در حوزه‌های اقتصادی و معیشتی کشور انجام دهیم.

معاون وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: امسال لازم است با اقدامات و فعالیت‌های خود, هفته دولت متفاوتی را در کشور رقم بزنیم و با ارزیابی کارهای انجام شده, به سمت برنامه‌ریزی سنجیده و عملیاتی کردن سایر برنامه‌های مهم و کلان کشور حرکت کنیم.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1624798
ارسال نظر
نظرات