شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 10:05 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624778
سازمان هواشناسی اعلام کرد:

وزش باد در نواحی مرکزی و جنوبی کشور

وزش باد در نواحی مرکزی و جنوبی کشور
طی سه روز آینده در استان‌های واقع در نواحی شمال، شمال غربی، مرکزی و جنوبی کشور افزایش ابر، رگبار باران و وزش باد رخ خواهد داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سازمان هواشناسی اعلام کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی سه روز آینده برای استان‌های واقع در شمال غرب کشور، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، زنجان و ارتفاعات البرز در شمال استان‌های قزوین، البرز و تهران، جنوب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال و شرق استان فارس، جنوب یزد، جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات و جنوب کرمان، شمال و شرق هرمزگان افزایش ابر ، رگبار و رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

این شرایط روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده برای استان های واقع در شمال غرب سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز، ارتفاعات کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و شمال و شرق هرمزگان رخ خواهد داد.

شرق دریای عمان نیز در سه روز آینده مواج است، از امروز تا پنجشنبه در نوار شرقی کشور وزش باد همراه با گرد و خاک رخ خواهد داد و جمعه تا یکشنبه هفته آینده سرعت باد افزایش یافته و وزش باد شدید و گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود، همچنین منطقه زابل با طوفان گرد و خاک همراه خواهد بود.

طی دو روز آینده در نوار شمالی کشور افزایش ۳ تا ۴ درجه دما و از هفته آینده کاهش نسبی حدود ۳ تا ۶ درجه دما پیش بینی می‌شود.

وضعیت آب و هوا در 18 تیر؛

وضعیت آب و هوا در 18 تیر؛

وضعیت آب و هوا در 18 تیر؛

 

وضعیت آب و هوا در 18 تیر؛

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1624778
ارسال نظر
نظرات