شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 16:19 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624635
اسماعیلی به دانا خبر داد؛

«سلمان ذاکر» نماینده کمیسیون اجتماعی در اصل 90/ اولویت های کمیسیون اجتماعی تعیین شد

«سلمان ذاکر» نماینده کمیسیون اجتماعی در اصل 90/ اولویت های کمیسیون اجتماعی تعیین شد
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخاب نماینده کمیسیون اجتماعی در کمیسیون اصل نودم مجلس افزود: سید سلمان ذاکر با اکثریت آرا به عنوان نماینده این کمیسیون در اصل 90 انتخاب شدند.

«ولی اسماعیلی»، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به برگزاری دومین جلسه این کمیسیون عنوان کرد: در جلسه امروز مقرر شد یکشنبه هفته آینده میزبان «محمد شریعتمداری» وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی باشیم تا درباره مسائل مربوط به حقوق بازنشستگاه و مستمری بگیران سوالات نمایندگان را پاسخ دهد.

وی با اشاره به انتخاب نماینده کمیسیون اجتماعی در کمیسیون اصل نود مجلس افزود: سید سلمان ذاکر با اکثریت آرا به عنوان نماینده این کمیسیون در کمیسیون اصل 90 انتخاب شدند.

اسماعیلی با اشاره به اولویت های کمیسیون اجتماعی تصریح کرد: مقرر شد اولویت های همه اعضا دریافت شده و به صورت کتابچه تبدیل شود.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اولویت های پیشنهادی از سوی اعضای کمیسیون اجتماعی خاطرنشان کرد: همسان سازی حقوق ها، تعیین تکلیف نیروهای قراردادی و پیمانکاری، کارمعین، اصلاح قانون کار، اصلاح و حمایت از قانون جامع حمایت از معلولان و ایثارگران، از جمله مواردی است که به پیشنهاد اعضا در دستور کار این کمیسیون قرار خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/ک

 

https://newsromm.dana.ir/1624635
ارسال نظر
نظرات