شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 03:31 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624110
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی هیرمند:

فضای مجازی پوشش زنان ایرانی را به یغما می‌برد

فضای مجازی پوشش زنان ایرانی را به یغما می‌برد
حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی گفت:علاقه دختران به مانتو های نا مناسب تلاش سال ها فعالیت غرب در فضای مجازی و ماهواره است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند در گفت و گو با عصرهامون؛گفت:مسئله حجاب یکی از مهمترین مسائل جامعه برای رفع معضلات اجتماعی است.

وی افزود: امروزه به دلیل غفلت خانواده ها و عدم تاکید آنها به اهمیت حجاب در بین فرزندانشان باعث شده است تا فرهنگ غربی بر مردم ایران سایه افکند.

ظریف صیادی تصریح کرد: غرب سال هاست می کوشد تا به وسیله ابزارهای مختلف فرهنگ غنی ایرانی اسلامی را نشانه بگیرد که در سال های اخیر تا حدودی موفق به این هدف خود شده است.

وی گفت: متاسفانه نسل امروز بجای بهره گیری از سنت نیاکان و احیای فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی به دستاوردهای غرب سرم خم کرده اند تا به زعم خودشان روشن فکر جلوه کنند.

ظریف صیادی بیان داشت: امروز فضای مجازی تاثیر شگفت انگیزی‌ در تربیت فرزندان ما گذاشته است، این فضا باعث شد تا تفکر غرب گراها بر دختران ایرانی تحمیل شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی هیرمند تصریح کرد: از نگاه اسلام زن در بالاترین جایگاه قرار دارد، گوهری است که باید از نگاه نامحرمان و نا اهلان دور بماند اما امروزه مشاهده می شود که پوشش های ما مناسب ساخت غرب چگونه زنان و دختران را از چادر دور کرده است.

وی ادامه داد: علاقه دختران به مانتو های نا مناسب تلاش سال ها فعالیت غرب در فضای مجازی و ماهواره است.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1624110
ارسال نظر
نظرات