شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:37 منتشر شده در مورخ: 1399/04/13 شناسه خبر: 1623328
امام جمعه شهرستان کبودراهنگ:

دلبستگان مذاکره با آمریکا خائن به وطن هستند

دلبستگان مذاکره با آمریکا خائن به وطن هستند
حجت‌الاسلام نقی باقری گفت: کسانی که با دیدن خیانت های بی شمار آمریکا به مردم مظلوم ما، هنوز چشم امید به مذاکره با آن ها را دارند خائن به خون شهدا و ملت ایران هستند‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ حجت الاسلام نقی باقری، امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در خطبه های نماز عبادی سیاسی امروز با اشاره به لزوم پرداخت زکات در جامعه اظهارکرد: زکات عبادتی الهی است که با قصد قربت انجام گرفته و مانند حرس درختان باعث رشد انسان خواهد شد‌.

وی در خصوص تکرار و سفارش زکات توسط خداوند در قرآن کریم افزود: قبولی اعمال واجب ما  همانند نماز در گرو پرداخت زکات است و مالی که زکات آن پرداخت شود خداوند برکات ویژه ای به آن عطا خواهد کرد.

امام جمعه شهرستان کبودراهنگ با اشاره به ولادت امام رضا علیه السلام گفت:امیدواریم مردم عزیز ما با رعایت پروتکل های بهداشتی به زودی از سر این ویروس منحوس نجات پیدا کنیم تا آستان با صفای امام رئوف به روی همه مردم باز شود.

وی با اشاره به در پیش بودن  کودتای نقاب در پایگاه شهید نوژه در اوایل انقلاب افزود:کسانی که هنوز دست از اعتماد به آمریکا برنداشته اند بدانند ملت ایران جنایت های بی شمار آمریکا نسبت به مردم ایران را فراموش نخواهد کرد.

حجت‌الاسلام باقری کسانی که بر خیانت های آمریکا  چشم پوشی می کنند را خائن به وطن دانست و بیان کرد:کسانی که با دیدن خیانت های بی شمار آمریکا به مردم مظلوم ما هنوز چشم امید به مذاکره با آن ها را دارند خائن به خون شهدا و ملت ایران هستند‌.

امام جمعه کبودراهنگ با اشاره به کنترل بیماری کرونا در سطح شهرستان عنوان کرد:از مسئولین شهرستان خواهشمندیم که مراسمات ترحیم را از خانه ها به مساجد انتقال نمایند چرا که فضای کوچک خانه ها خود عامل شیوع کرونا خواهد بود.

حجت الاسلام باقری با ارائه پیشنهادی به مسئولین شبکه بهداشت در شهرستان گفت: از شبکه بهداشت شهرستان عاجزانه خواهشمندم که از بیماران کرونایی پرس و جو و تحقیق شود تا مشکل اصلی ابتلا به این بیماری در شهرستان شناسایی شود تا همگی متحد  در این خصوص عمل کنیم.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1623328
ارسال نظر
نظرات