شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 23:17 منتشر شده در مورخ: 1399/04/12 شناسه خبر: 1623237
مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار اعلام کرد

فریدونکنار در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت/ تعطیلی تمامی مکان‌ها و مراسمات تجمعی تا اطلاع ثانوی

فریدونکنار در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت/ تعطیلی تمامی مکان‌ها و مراسمات تجمعی تا اطلاع ثانوی
محمدحسن ساتری با اعلام این خبر که به علت شیوع مجدد بیماری کرونا، این شهرستان در وضعیت قرمز قرار گرفت اظهارکرد: تمامی مکان‌ها و مراسمات تجمعی تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسن ساتری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهارکرد: باتوجه به شیوع دوباره ویروس کرونا و افزایش مبتلایان به این بیماری در فریدونکنار، این شهرستان به حالت قرمز درآمده است.
 
وی خاطرنشان کرد: برگزاری تمامی مراسمات تجمعی از قبیل مراسمات عروسی و عزا، نمازجمعه، نمازجماعت و تمامی جشنواره‌ها ممنوع است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار تصریح کرد: همچنین مکان‌هایی از قبیل تالارها، کافه‌ها، رستوران‌ها، اماکن ورزشی و غیره تعطیل می‌شوند.

ساتری با بیان اینکه هیچ بیمار کرونایی در بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار بستری نیست گفت: درحالی که مبتلایان به ویروس کرونا در بیمارستان بستری نیستند اما در شهرستان موارد مثبت گزارش شده که احتمال می‌رود در مکان‌های تجمعی حضور پیدا کنند که بسیار خطرآفرین است.

وی بر رعایت موارد بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی تاکید کرد و یادآور شد: حتی یک بیمار کرونایی شهرستان را به حالت قرمز تبدیل می‌کند و اگر مسائل بهداشتی رعایت نشود محدودیت‌ها ادامه پیدا می‌کند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1623237
ارسال نظر
نظرات