شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:35 منتشر شده در مورخ: 1399/04/12 شناسه خبر: 1623112
رئیس شورای شهر همدان:

شورای شهر همدان ۱۷ راهکار برای گرانی مسکن ارائه داد/ پیشنهاد شورا؛ ساخت شهرک و تفکیک زمین

شورای شهر همدان ۱۷ راهکار برای گرانی مسکن ارائه داد/ پیشنهاد شورا؛ ساخت شهرک و تفکیک زمین
کامران گردان با اشاره به نشست استاندار همدان با شورای شهر و شهردار گفت: در این نشست مشکلات مسکن در شهر همدان مورد بررسی قرار گرفت و شورای شهر مجموعه ای از راهکارها را در ۱۷ بند برای بهبود وضعیت گرانی مسکن به استاندار ارائه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کامران گردان، رئیس شورای شهر همدان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ اظهار کرد: با توجه به دغدغه شهروندان در خصوص مسائلی نظیر قیمت مسکن و تاکید استاندار و شورای شهر برای رفع موانع، این نشست برگزار و دارای نتایج خوبی بود.

وی با اشاره مطالب بررسی شده در این نشست گفت: در گزارش شورای شهر به استاندار به مشکلاتی نظیر طول زمان عوارض ساخت، بافت های میراث فرهنگی در شهر همدان و فاصله گذاری اجتماعی در مسئله کرونا اشاره شد.

رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه استاندار نیز با تاکید بر رعایت حقوق مردم و قانون اظهار کرد: اهمیت کمیسیون ماده ۱۰۰ و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز، از مهمترین نکات سخنان شاهرخی بود.

گردان از ارائه یک بسته از مشکلات حوزه مسکن شهر همدان خبر داد و بیان کرد:  این بسته شامل ۱۰ مورد اساسی می شود.

وی ادامه داد: در این نشست مشکلات مسکن در شهر همدان مورد بررسی قرار گرفت و شورای شهر مجموعه ای از راهکارها را در ۱۷ بند برای بهبود وضعیت گرانی مسکن به استاندار ارائه کرد.

رئیس شورای شهر همدان برگزاری این جلسه را برای حل مشکلات شهروندان همدانی مثبت ارزیابی کرد و افزود: استاندار محترم در خصوص مشکلاتی که ارائه شد قول مساعدت و دستور برای حل مسئله را دادند.

گردان از ساخت شهرک های حاشیه ای و تفکیک زمین، به عنوان راهکارهای پیشنهادی در حوزه مسکن شهر همدان نام برد و گفت: از همین امروز با توجه به سخنان و دستورات استاندار، به ادارات کل مختلف جهت رفت مشکلات، از سوی شورای شهر جهت انعکاس مشکلات و ‌مسائل نامه نگاری صورت می گیرد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1623112
ارسال نظر
نظرات