شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:05 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622902
امروز صورت گرفت؛

بازدید امیر حیدری از یگان‌های نزاجا در آذربایجان شرقی

بازدید امیر حیدری از یگان‌های نزاجا در آذربایجان شرقی
فرمانده نیروی زمینی ارتش از تیپ ۳۲۱مرند، هوانیروز، تیپ ۳۶۴ مهاباد و گروه ۱۱ توپخانه مراغه در استان آذربایجان شرقی بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با حضور در استان آذربایجان شرقی، از یگان‌های ارتش در این استان اعم از تیپ ۳۲۱ مرند، هوانیروز، تیپ ۳۶۴ مهاباد و گروه ۱۱ توپخانه مراغه بازدید و آمادگی رزمی و توان دفاعی این یگان‌ها را مورد ارزیابی قرار داد.

وی همچنین از پروژه منازل سازمانی در حال ساخت تیپ‌های ۳۲۱ و هوانیروز بازدید کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه این بازدیدها، گفت: تمام دغدغه فرمانده کل ارتش بر طرف کردن موانع و مشکلات معیشتی کارکنان است و احداث و ساخت منازل سازمانی جدید اولویت مهم در حوزه معیشتی است.

امیر حیدری با بیان اینکه در نیروی زمینی ارتش باید ۲۳ هزار واحد سازمانی احداث شود، افزود: ۱۱ هزار و ۸۰۰ واحد در سطح یگان‌های نزاجا در حال ساخت است که پیشرفت بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است.

وی تاکید کرد: از این منازل تا کنون ۱۲۰۰ واحد در مناطق مختلف کشور تحویل کارکنان جان برکف نیروی زمینی ارتش شده است. کارکنان عزیز و خانواده‌های آنها با صبر و بردباری مجموعه مهندسی نزاجا را همراهی کنند تا در آینده‌ای نزدیک شاهد تحویل تعداد زیادی از منازل جدید به آنها باشیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین با حضور در مرز بازرگان از مناطق مرزی شمال غرب کشور، آمادگی رزمی یگان‌های این هنگ مرزی را مورد ارزیابی قرار داد.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1622902
ارسال نظر
نظرات