شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 13:32 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622831
نماینده مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان خبر داد؛

شوراهای شهر و روستا بهترین مکان برای فعالیت‌های امداد و نجات

شوراهای شهر و روستا بهترین مکان برای فعالیت‌های امداد و نجات
شریعتی بر اهمیت ایجاد و راه‌اندازی خانه‌های هلال در روستاها تاکید کرد و گفت: شوراهای شهر و روستاها بهترین ظرفیت و مکان برای فعالیت‌های امدادونجات و آموزشی خانه‌های هلال در روستاها و مناطق دورافتاده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، عفت شریعتی نماینده مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان در دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به نقش اساسی جمعیت هلال احمر در حوزه امداد و نجات اظهار کرد: تقویت بنیان جمعیت هلال احمر؛ تقویت امنیت روحی و روانی مردم در حوادث است.

وی به تقویت تجهیزات امداد و نجات به عنوان اساسی ترین مواردی که در هلال احمر باید پیگیری شود، اشاره کرد و افزود: بخش دولتی و خصوصی با همراهی و حمایت جمعیت هلال احمر سابقه درخشان این نهاد مردمی را در امر امدادرسانی و خدمت در حوادث نمایان می کنند.

نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان با اشاره به حادثه خیزی بودن استان کرمان؛ امر آموزش را بسیار مهم تلقی کرد و گفت: آحاد جامعه به علت عدم آگاهی و بی اطلاعی در وقوع آسیب های حوادث غیرطبیعی دخیل هستند.

شریعتی با اشاره به اینکه پیامدهای ناشی از وقوع حوادث طبیعی از خسارت های آن بیشتر است، عنوان کرد: آموزش های همگانی جمعیت هلال احمر در سطح استان باید به صورت جدی پیگیری و اجرایی شود و ابزارهای تسهیل کننده این امر مهم از سوی دستگاه ها و مسئولین در اختیار جمعیت هلال احمر قرار گیرد.

وی با اشاره به قدمت بیشینه جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ اظهار کرد: نیروهای داوطلب و ایثارگر برای خدمت به مردم و نیازمندان همیشه در صحنه حضور دارند.

نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان بر اهمیت ایجاد و راه اندازی خانه های هلال در روستاها تاکید کرد و گفت: شوراهای شهر و روستاها بهترین ظرفیت و مکان برای فعالیت های امدادونجات و آموزشی خانه‌های هلال در روستاها و مناطق دورافتاده است.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1622831
ارسال نظر
نظرات