شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:02 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622695
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله:

تقویت بنیان خانواده همواره در اولویت مداحان و فرهنگ یاران انقلابی باشد

تقویت بنیان خانواده همواره در اولویت مداحان و فرهنگ یاران انقلابی باشد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله گفت: یکی از مسائلی که در دهه کرامت هم باید در محتوای شعرها و ستایش گری ها استفاده شود توجه به بنیان خانواده به عنوان یکی از ارزش ها است و خانواده به عنوان یک سنت الهی همواره باید اولویت مداحان و فرهنگ یاران انقلابی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ حجت الاسلام ماشاءالله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی شامگاه سه شنبه در همایش بسیج مداحان و فرهنگ یاران سپاه روح الله، گفت: یکی از جلساتی که در طول سال شاهد برگزاری آن هستیم جلسه با مداحان است که خوشبختانه روز به روز شاهد تقویت کیفیت محتوای مداحی برای اهل بیت(ع) هستیم و این ارزشمند است.

وی افزود: جامعه ستایش گران از پیشکسوتان تا مداحان جوان و بسیجیان، امروز به عنوان یکی از سرمایه های ارزشمند در نظام اسلامی مطرح هستند و امروز باید این هنر را داشته باشیم که از مداحان به عنوان سرمایه های ارزشمند درجهت تعالی و پیشبرد اهداف اسلام به خوبی استفاده کنیم و آنها را در جهت اهداف حسینی و فاطمی عملیاتی کنیم.

عبدی با بیان اینکه امروز شعرهای مداحان اهل بیت(ع) باید در جهت تبیین معارف اسلامی باشد و این یک وظیفه و رسالت مهم برای مداحان محسوب می شود،گفت:توجه به محتوای قرآنی و اسلامی در شعرهای ستایش گران که باید با استفاده از شیوه های ابتکاری و هنری مورد استفاده قرار گیرد بسیار می تواند در حرکت نظام اسلامی و امت اسلامی تاثیرگذار باشد.

وی با اشاره به ضرورت تحکیم بنیان خاواده بیان کرد: یکی از مسائلی که در دهه کرامت هم باید در محتوای شعرها و ستایش گری ها استفاده شود توجه به بنیان خانواده به عنوان یکی از ارزش ها است و خانواده به عنوان یک سنت الهی همواره باید اولویت مداحان و فرهنگ یاران انقلابی باشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله اظهار داشت: امروز توجه به کار خودجوش فرهنگی برای تقویت سنت الهی خانواده که مولفه های بسیاری در خود جای داده یک ضرورت است که باید به آن توجه شود.

وی تصریح کرد: امروز دشمن برای از بین بردن بنیان خانواده برنامه ریزی های زیادی انجام داده و لذا مداحان و فرهنگ یاران با ابزارها و تریبون هایی که در اختیار دارند می توانند در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان بسیار موثر باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله در پایان خاطر نشان کرد: در دهه کرامت باید سعی کنیم اهل بیت(ع) را برای جوانان و نوجوانان به عنوان اسوه برتر معرفی کنیم و برای سخن گفتن از اهل بیت(ع)توجه به معنویات و کرامات آنها را نباید فراموش کنیم.

انتهای یپام/

 

https://newsromm.dana.ir/1622695
ارسال نظر
نظرات