شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 08:31 منتشر شده در مورخ: 1399/04/11 شناسه خبر: 1622673
معاون بهزیستی لرستان:

ایجاد ۱۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی/ ۳۸ میلیارد تومان اعتبار اشتغال جذب شد

ایجاد ۱۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی/ ۳۸ میلیارد تومان اعتبار اشتغال جذب شد
رضا وفایی با اشاره به ایجاد 1800 فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی لرستان گفت: 38 میلیارد تومان اعتبار اشتغال در استان لرستان جذب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا وفایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: سال گذشته ایجاد هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی در تعهد بود که هزارو ۸۰۰ فرصت شغلی ایجاد و اعتبار ۳۸ میلیارد تومانی به طور کامل جذب شد.

وی با اشاره به اشتغالزایی مددجویان بهزیستی افزود: به هزار و ۴۰۰ نفر از افراد تحت پوشش تسهیلات داده شده و مشغول به کار شدهاند.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی لرستان عنوان کرد: بانک مرکزی ۴۲ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال لحاظ کرده که تاکنون ۳۸ میلیارد تومان از آن را جذب کردیم و مابقی آن باید توسط بانک ملت پرداخت شود که می‌گویند اعتبار قرض الحسنه نداریم.

وی به اقدامات بهزیستی در حوزه مسکن مددجویان اشاره و تصریح کرد: به خانوارهایی که دارای دو معلول هستند و در روستا زندگی می‌کنند ۳۶ میلیون تومان بلاعوض پرداخت می‌کنیم؛ همچنین به خانوارهایی که در شهر زندگی می‌کنند و دارای دو فرزند معلول هستند ۶۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود.

وفایی گفت: تعهدی که برای مسکن داشتیم ۲۰۰ مورد بوده که تاکنون ۴۳۵ مسکن ایجاد کرده‌ایم که بیشتر از تعهد بوده به طوری که ۲۳۵ مسکن مازاد هم ایجاد شده است.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1622673
ارسال نظر
نظرات