شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:36 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622265
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا مرکز مازندران خبر داد؛

سکه در یک قدمی کانال 9 میلیون تومانی/تغییر لحظه به لحظه قیمت‌ها در بازار

سکه در یک قدمی کانال 9 میلیون تومانی/تغییر لحظه به لحظه قیمت‌ها در بازار
محمدرضا نصیری با بیان اینکه سکه تمام امروز با زدن نرخ 8 میلیون و 900 تومانی به یک قدمی کانال 9 میلیون تومان رسیده است، گفت: از روز گذشته تا کنون، بارها و بارها، قیمت‌ها جابه‌جا شده است و نرخ‌ها در بازار طلا، دقیقه‌ای عوض می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص آخرین وضعیت قیمتی بازار سکه، طلا و ارز می‌گوید: وضعیت بازار طلا و سکه، همچنان  نابسامان و در تلاطم و رو به بالا است.

وی افزود: قیمت هر گرم طلا در بازار امروز 860 هزار تومان و هر مثقال نیز 3 میلیون و 720 هزار تومان است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خاطرنشان کرد: سکه تمام امروز با زدن نرخ 8 میلیون و 900 تومانی به یک قدمی کانال 9 میلیون تومان رسیده است.

این فعال صنفی بازار طلا در مازندران ادامه داد: قیمت نیم سکه 4 میلیون و 450 هزار تومان و ربع سکه نیز دو میلیون و 450 هزار تومان است.

نصیری گفت: طی روزهای اخیر، برای دلار در هیچ کجای ایران، نرخی اعلام نمی‌شود، اما علیرغم تمام این اقدامات، دلار در بازار بالای 20 هزار تومان قیمت خرید و فروش می‌شود.

وی بیان کرد: وضعیت بازار شدیدا متشنج و حجم معاملات بسیار کم و خرید و فروش به شدت راکد است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران اظهار کرد: دیروز در بازار هر مثقال طلا تا 3 میلیون و 760 تومان رسید و از روز گذشته تا کنون، بارها و بارها، قیمت‌ها جابه‌جا شده است و نرخ‌ها در بازار طلا، دقیقه‌ای عوض می‌شود.

این فعال صنفی بازار طلا در مازندران گفت: عملا دولت در مهار بازار طلا، سکه و دلار ناتوان بوده و به نوعی به صورت غیر مستقیم بازار را رها کرده است و تنظیم بازار را به گونه‌ای به خود بازار سپرده است.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1622265
ارسال نظر
نظرات