شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:35 منتشر شده در مورخ: 1399/04/09 شناسه خبر: 1622164
عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم:

وضعیت فعلی کشور برایند رفتار امثال موسوی خوئینی هاست

وضعیت فعلی کشور برایند رفتار امثال موسوی خوئینی هاست
سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: آقای موسوی خوئینی ها ظاهرا فراموش کرده اند که تیمی در حال حاضر مدیریت امور اجرایی کشور را در دست دارد که مورد حمایت اوست، آن ها متهم اند و نباید با انتشار چنین بیانیه ها و پیام هایی فرار رو به جلو داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ هفتم تیرماه ۹۹، حجت الاسلام موسوی خوئینی‌ها در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی، با انتقاد از وضع کشور، این اوضاع را "غیر قابل دوام" خواند و اعلام کرد مردم نسبت به مدیریت کلان کشور بی اعتماد و بی اعتقاد شده‌اند و مقبولیت و مشروعیت نظام آسیب دیده است.

وی در این بیانیه بدون در نظر گرفتن ریاست ۸ ساله آیت الله هاشمی رفسنجانی، ریاست ۸ ساله سید محمد خاتمی و گذشت ۷ سال از ریاست حسن روحانی بر مهمترین دستگاه اجرایی کشور (که همگی از نظر دیدگاه سیاسی نزدیک به موسوی خوئینی ها بوده و هستند)، تمام مشکلات کشور را متوجه نظام و حاکمیت دانست و با فراری رو به جلو نکاتی را خطاب به رهبر انقلاب بیان کرد.

این بیانیه در حالی صادر می شود که مقام معظم رهبری همواره دست دولت ها در پیشبرد اهداف و اداره کشور را باز گذاشته اند و در برخی موارد علیرغم اینکه تجربه های قبلی را یادآوری کردند و هشدارهای لازم را دادند، ولی مانع از اقدامات دولت ها نشدند. نمونه واضح و دم دستی آن همین برجام بود که مقام معظم رهبری بارها رعایت خطوط قرمز، عدم اعتماد به طرف غربی و دل نبستن به آن ها را گوشزد کردند ولی دولت تدبیر و امید با خوش خیالی منتظر برطرف شدن همه مشکلات بدست آمریکا و اروپا بود و ۷ سال کشور را معطل اقدامات غرب کرد.

واضح است که اگر انتقادی هم از سوی مردم به وضعیت این روزهای کشور باشد، انتقاد به نظام نیست بلکه انتقاد به دولت هایی است که با عدم باور به توان داخلی، همواره رفع مشکلات کشور را در تعامل با کدخدا خلاصه می کردند و امثال موسوی خوئینی ها شریک جرم دولت های اصلاح طلبند و نه طلبکار!

سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس:

وضعیت فعلی کشور برایند رفتار امثال موسوی خوئینی هاست/ دولت دست هم حزبی های آنان است و متهم اند

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم در گفتگو با دیارآفتاب در خصوص پیام صادر شده از سوی موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب، گفت: وضعیت فعلی کشور برایند رفتار امثال ایشان است.

وی افزود: آقای موسوی خوئینی ها ظاهرا فراموش کرده اند که تیمی در حال حاضر مدیریت امور اجرایی کشور را در دست دارد که مورد حمایت اوست.

سلیمی خاطرنشان کرد: دولت دست هم حزبی های موسوی خوئینی ها است و آن ها متهم اند. نباید با انتشار چنین بیانیه ها و پیام هایی فرار رو به جلو داشته باشند.

انتهای پیام/

 

https://newsromm.dana.ir/1622164
ارسال نظر
نظرات