شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 08:33 منتشر شده در مورخ: 1399/04/10 شناسه خبر: 1622154

عواقب سخت برای یک امضای نابجا

عواقب سخت برای یک امضای نابجا
برخی مدیران کردستانی در طول سالیان درازی که بر مسند قدرت هستند همواره برای اینکه به صاحب منسبانشان بقبولانند که آدم های منضبط تری از آنان را خداوند متعال خلق نکرده است دست به کارهایی می زنند که شاید تا دهه ها پس از بازنشستگی آنان نیز نتوان آثار این خوش خدمتی ها را جبران کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، مرحوم آیت‌ا... بهجت درباره مراقبت و مسئولیت در کار فرمودند: «یک امضا ممکن است انسان را به عواقب سوء بکشاند، از یک امضا ممکن است امضاها زاییده شود و در زیر نیم کاسه، کاسه‌ای باشد و به جای جلوگیری از ستم و ستمگران، خود گرفتار ستم و یا عوامل آن گردد. در نتیجه انسان به جای رسیدن به کعبه، سر از ترکستان درآورد! به خدا پناه می‌بریم از اغفال و فریب‌کاری دیگران و از غفلت و فریب خوردن خود!«

برخی مدیران کردستانی در طول سالیان درازی که بر مسند قدرت هستند همواره برای اینکه به صاحب منسبان خود بقبولانند که آدم های منضبط تری از آنان را خداوند متعال خلق نکرده است دست به کارهایی می زنند که شاید تا دهه ها پس از بازنشستگی آنان نیز نتوان آثار این خوش خدمتی ها را جبران کرد.

واریز سریع ترین درآمدها به خزانه، اجرای همه قوانین و ضوابط بدون درنظر گرفتن منافع مردم بی مدافع استان، ابراز و اعلام عدم کم ترین نیازها به مرکز، اعلام پیشرفت سریع در طرح های عمرانی علی رغم نبود اعتبارات کافی، فراهم کردن زمینه اشتغال برای فرزندان اقوام و آشنایان با ابطال و خدشه دار کردن ضوابط استخدامی ها و همه چیزهای دیگری که در این مجیزه نمی گند همگی ثمره امضاهایی است که ثمره هایی همچون میوه درخت زقوم را برای آقایان مدیر و مدیونان خلق برای همیشه در استان رقم زده و می زند.

زهر چشم گرفتن از مدیرانی که با آنان همراه نیستند به یک موش و گربه بازی در استان تبدیل شده است و بارها اتفاق افتاده است که آقای مدیر x برای گرفتن چند ده میلیون اعتبار از خزانه دولت به زمین و آسمان متوسل می شود اما آقای مدیر به آسانی و برای گرفتن حال رقیب فکری خویش این اعتبار را که با سگ دو زدن برای استان جذب شده در کمتر از چند دقیقه دوباره واریز خزانه می کند تا دیگر استان های کشور حالش را ببرند.

جای بسی تعجب است که چرا تا حالا از هیچ استانی شاهد صدور لوح تقدیر و یا اهدای جوایزی برای این مدیران کردستانی نبوده ایم.

شاید استان های همسایه می خواهند همه این لوح های تقدیر را یک جا جمع کرده و وانگهی در قالب یک موزه یا مجموعه ای از لوح های تقدیر به مدیران خوش خدمت اهدا نمایند.

انتهای پیام/

https://newsromm.dana.ir/1622154
ارسال نظر
نظرات